Po pierwsze pasja. Marka INTER DOOR i 20 lat doświadczenia

Od blisko 20 lat powstają drzwi marki INTER DOOR, które łączą ze sobą trzy najważniejsze cechy: jakość, unikatowość wzorniczą i funkcjonalność. Jednak za tymi wszystkimi elementami stoją nie maszyny, a ludzie. Zgrany zespół, który dba o każdy element – od projektu po produkcję i dystrybucję. Mimo, że jest to marka produkująca znaczne ilości drzwi i komponentów do nich w skali roku – to dba o najważniejszego partnera w swoich relacjach. O przyrodę. Dla INTER DOOR ważne jest również otoczenie i produkcja w poszanowaniu dla środowiska.

Historia marki zaczęła się 20 lat temu, jednak już wcześniej bo od 1990 roku istniała firma – matka, Interdrex. Od samego początku prowadzona przez kobietę i tu nikogo nie może zmylić płeć, którą cechuje umiejętność zarządzania twardą ręką, ale jednocześnie umiejętność budowania mocnego zespołu. Lojalnych i oddanych pracowników, którzy od lat czerpią satysfakcję z pracy.

INTER DOOR to właśnie ludzie, zgrany zespół. Czy praca może być pasją? Może. Każdy może mieć swój udział w projektowaniu drzwi, liczy się pomysł. Otwarte umysły i kreatywne podejście do tematu powoduje, że zawsze powstaje coś oryginalnego. A najważniejsze, że coś dla drugiego człowieka. Idea marki jest prosta – ludzie projektują dla ludzi. Co zrobić kiedy chcemy zamontować tak samo wyglądające drzwi, ale różniące się tym, że jedne otwierają się do środka, a drugie na zewnątrz? Stąd właśnie zrodził się pomysł na wprowadzenie do oferty rozwiązania – odwrotna przylga. A co zrobić kiedy nasz pokój jest bardzo mały i drzwi zabierają powierzchnię? Projektanci marki INTER DOOR również na takie problemy mają rozwiązanie – system RONDO, to innowacyjny sposób zamykania pomieszczeń ruchem przesuwno – obrotowym.

Marka w ciągu tych kilku lat zyskała spore grono zleceniodawców i zdarza się również tak, że urządza drugie pokolenie swoich Klientów. Czemu wracają? Bo indywidualnie podchodzą do każdego zamówienia, co więcej realizują również pojedyncze, specjalne zamówienia. Wystarczy spotkanie przy kawie, krótka historia a INTER DOOR daje pomysł, a może raczej kilka pomysłów. Jedyne co może ograniczyć ten zespół to normy budowlane, których muszą się trzymać bo cała reszta zależy od ich kreatywności i zaangażowania.

A jeśli mowa o zaangażowaniu, to nieprzypadkowo siedziba ludzi tworzących INTER DOOR mieści się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Prezes firmy niezwykle zwraca uwagę na prowadzenie odpowiedzialnego biznesu. Aby te produkty były bardziej ekologiczne do produkcji wykorzystuje się np. lakiery wodne do wykańczania drzwi w okleinie naturalnej z kolekcji NATURA, które są bezpieczne dla środowiska, ale także odporne na działanie światła. Na co dzień każdy z nas czerpie z natury, a pracownicy INTER DOOR starają się dbać o to co inspiruje i relaksuje każdego dnia. Prowadzenie odpowiedzialnego biznesu to punkt honoru po stronie firmy, za każdym projektem stoi idea, ale wszystkie razem mają przewodzić jednej i głównej myśli „Drzwi z natury”.

Inspirujmy się tym co mamy najlepsze, zatrzymajmy się na chwilę i spójrzmy przed siebie. Tak się dzieje właśnie w firmie INTERDREX. I to co widzą konstruktorzy, projektanci oraz inni pracownicy INTER DOOR mamy zobaczyć za naszymi drzwiami. A z ich okien widać las…

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Poddasze ma swój klimat

Z klimatem

Sopot | 29 listopada 2017

Mieszkanie w starej, sopockiej kamienicy od Studia Loko.

Mieszkanie z klimatem. Wraca moda na kamienice

Mieszkanie z duszą

BIESZKOWICE K/GDYNI | 12 września 2017

Nowość marki INTER DOOR – drzwi FRESA, z kolekcji Retro Collection.

Kompletne z natury

Kompletne z natury

BIESZKOWICE K/GDYNI | 11 lipca 2017

Marka INTER DOOR proponuje komplet – drzwi i klamka razem.

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie

Bez ograniczeń

Kraków | 13 maja 2017

Drzwi na indywidualne zamówienie. Drugie życie kamienicy w Krakowie.

Wyjątkowe realizacje

Wyjątkowe realizacje

Bieszkowice k/Gdyni | 10 marca 2017

INTER DOOR to marka jednego z czołowych producentów drzwi.