Pfleiderer – materiały dla kreatywnych

POZNAŃ | PROMOCJA

1 marca 2014 | Design | Pfleiderer | Rzeczy | Wydarzenia |

– Mieliśmy przyjemność współorganizować otwierającą Arenę Design 2014 konferencję „Materiały – obszar poszukiwań” – mówi Małgorzata Barańska, dyrektor marketingu Pfleiderer. – Ten tytuł nie tylko odnosi się do wiodącego tematu tegorocznej Areny Design, ale także do naszych aktywności jako firmy.

Pfleiderer współpracując z najlepszymi polskimi projektantami rozwija ofertę dla meblarstwa i wnętrzarstwa, szuka nowych rozwiązań. Angażuje się także w wiele projektów edukacyjnych, tworzonych przez najlepsze polskie uczelnie projektowe – by się o tym przekonać wystarczyło odwiedzić ekspozycję 13. edycji Programu Edukacyjno-Projektowego poznańskiego UAP, której Pfleiderer był partnerem i dostarczył materiały do wykonania większości zaprezentowanych na  ekspozycji mebli.

Odbywające się w ramach konferencji „Materiały – obszar poszukiwań” prelekcje Brodiego Neila, Pawła Grobelnego, Marii Jeglińskiej oraz Oskara Zięty zgromadziły liczne grono słuchaczy, którzy z zainteresowaniem słuchali zarówno o tych najbardziej eksperymentalnych, jak i wdrożonych już przez przemysł innowacjach materiałowych. Tłem dla konferencji była zaś scenografia wykonana w większości z materiałów Pfleiderer. Ale Forum Areny Design nie było jedynym miejscem na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie można było zobaczyć najnowsze propozycje Pfleiderer. Na targach Meble Polska ponad 20 wiodących polskich producentów wykorzystało materiały firmy w swoich premierowych kolekcjach mebli!

Szósta już odsłona Areny zgromadziła w dniach 18-21 lutego rekordową w swojej historii publiczność. Blok targowy (Arena Design, targi Meble Polska i Home Decor) odwiedziło ponad 18 tys. zwiedzających.

www.pfleiderer.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kuchnia w stylu glamour

Kuchnia w stylu glamour

Warszawa | 10 maja 2021

Marzysz o funkcjonalnej, eleganckiej kuchni, której aranżacja zachwyca bogactwem