Nowy salon Miele Experience Center

Warszawa |

25 stycznia 2021 | Design | Miejsca |

W samym sercu Warszawy, w centrum handlowym Plac Unii, powstało nowe Miele Experience Center. Przestrzeń ponad 340 metrów kwadratowych została zaaranżowana zgodnie z międzynarodowym konceptem projektantów Miele.

Na gości salonu czekają dwie aktywne kuchnie, w tym jedna widoczna jest także dla przechodniów. Oprócz stref przeznaczonych na działania kulinarne w Miele Experience Center znajdą się także strefa pralnictwa, ekspozycja odkurzaczy, a także strefa kawy, gdzie można degustować każdy rodzaj kawy przygotowanej w doskonałej jakości automatycznych ekspresach wolnostojących i urządzeniach do zabudowy. Do dyspozycji klientów salonu jest multimedialny system wizualizacji, a w asyście doradców można na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii.

Od chwili powstania w 1899 roku pozostająca w rękach dwóch rodzin założycieli firma Miele jest jedynym na świecie producentem AGD testującym urządzenia na 20 lat użytkowania.

Marka Miele oferuje wyjątkowe doświadczenia w świecie kulinariów, pielęgnacji tkanin i utrzymywaniu czystości w domu. Miele to synonim jakości, niezawodności, innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i doskonałego wzornictwa.  Urządzenia do zabudowy kuchni, pralki i suszarki, odkurzacze, czy automatyczne ekspresy do kawy Miele dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym wybiegają w przyszłość i podnoszą jakość życia użytkowników.

Miele Experience Center w dotychczasowej lokalizacji przy ulicy Gotarda w Warszawie będzie funkcjonowało w formie outletu do końca lutego 2021 roku.

Więcej na: www.miele.pl

 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

120 lat ponadczasowości

120 lat ponadczasowości

Warszawa | 7 kwietnia 2022

Troska o środowisko podstawą ambitnej strategii zrównoważonego rozwoju Miele

Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Rewolucja na rynku

warszawa | 21 czerwca 2019

Generacja 7000 - największa premiera w 120-letniej historii Miele.