Miele Experience Center Kraków już otwarty

Kraków | Materiał partnera

3 sierpnia 2022 | Miejsca |

Trwa dynamiczny rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej Miele. Najnowszy Miele Experience Center powstał w samym sercu Krakowa, w kompleksie Unity Centre.

Salon położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Unity Tower – najwyższego budynku w mieście, od lat znanego w Krakowie jako Szkieletor, a dziś będącego częścią największego wielofunkcyjnego kompleksu budynków w Krakowie. To już drugi, po Katowicach, salon Miele w południowej Polsce.

Przestrzeń stworzona została – podobnie jak cały kompleks – w duchu zrównoważonego rozwoju. Wszystkie budynki Unity Centre otrzymały certyfikat LEED-GOLD, czyli spełniły wymagania systemu LEED Green Building. Certyfikat oznacza, że budynek został stworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego, a na wszystkich etapach jego życia uwzględnione są metody oszczędzania zasobów naturalnych.

Miele Experience Center to także nowa scena kulinarna w Krakowie. W aktywnej kuchni pokazy i warsztaty kulinarne prowadzą wybitni szefowie kuchni, najczęstszymi gospodarzami są tu Dawid Grucel i Przemek Błaszczyk.

Goście salonu mogą na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii z pomocą fachowych doradców, a jeśli wybranego urządzenia nie ma na ekspozycji, mogą skorzystać z multimedialnego systemu wizualizacji. Miele Experience Center Kraków działa od połowy lipca. Jest szóstym salonem Miele w Polsce.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

120 lat ponadczasowości

120 lat ponadczasowości

Warszawa | 7 kwietnia 2022

Troska o środowisko podstawą ambitnej strategii zrównoważonego rozwoju Miele

Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Rewolucja na rynku

warszawa | 21 czerwca 2019

Generacja 7000 - największa premiera w 120-letniej historii Miele.