Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Generacja 7000 to największa premiera w 120-letniej historii firmy Miele. Rewolucja w ofercie urządzeń kuchennych obejmuje wszystkie grupy produktów. Cztery nowe linie wzornicze stanowią inspirację dla każdego stylu we wnętrzach. Intuicyjność i unikatowe na rynku, innowacyjne rozwiązania znajdziemy w każdej kategorii urządzeń.

Cztery linie wzornicze urządzeń Generacji 7000 pozwalają na niemal nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni kuchennej. Linia PureLine to kwintesencja nowoczesności: połączenie stali i szklanego frontu w czerni obsydian. Wzrok przyciągają stalowa pozioma listwa w górnej części urządzenia i wyrazisty, ergonomiczny uchwyt ze stali szlachetnej. W zestawieniu kilku urządzeń obok siebie poziomy stalowy pas staje się charakterystycznym, niezwykle eleganckim akcentem w kuchni.

Urządzenia VitroLine harmonijnie współgrają zarówno z nowoczesną, jak i bardziej klasyczną zabudową kuchenną. Występujące w kolorach ObsidianBlack, BrillantWhite oraz GraphitGrey łatwo wtapiają się w otoczenie, a uchwyt w kolorze frontu staje się niemal niewidoczny. Dla zwolenników minimalizmu idealnym rozwiązaniem będą z kolei bezuchwytowe urządzenia z linii ArtLine dostępne w trzech analogicznych kolorach.

W linii ContourLine dominująca jest wyraźna stalowa rama na froncie urządzeń. To rozwiązanie bardziej klasyczne, jeśli chodzi o design. Szlachetna stal zdecydowanie odcina się od frontów mebli i nadaje wnętrzu profesjonalny charakter.

Generacja 7000 ułatwia pracę w kuchni, w naturalny sposób prowadząc Cię przez proces gotowania. Obsługa urządzeń jest bardzo intuicyjna, a poszczególne funkcjonalności na wyświetlaczach znajdziesz zawsze dokładnie w tym samym miejscu we wszystkich urządzeniach danej kategorii.

W urządzeniach nowej generacji znalazło się sterowanie DirectSensor S, Direct Sensor oraz MTouch. Zastosowany w linii Prestige MTouch wygląda teraz jeszcze nowocześniej – funkcje są pogrupowane, a wyświetlacz jest bardzo czytelny. Dodatkowo bardziej intuicyjną obsługę zapewni dostępne wyłącznie w Miele menu Roll down (menu rozwijane).

Funkcja MotionReact – dostępna w piekarnikach Miele – to kolejne usprawnienie codziennej pracy w kuchni. W chwili, gdy zbliżasz się do urządzenia aktywizuje się wyświetlacz. Panel obsługi staje się gotowy do działania, ekran menu włącza się automatycznie bez konieczności włączenia manualnego.

Większość urządzeń Miele nowej generacji można łączyć w sieć i sterować nimi za pomocą WiFi. Połączenie z aplikacją Miele@mobile pozwala korzystać z wielu dodatkowych funkcji. Chcesz zobaczyć postępy w pieczeniu nie ruszając się z kanapy? Funkcja FoodView pozwoli obserwować stan i efekty pieczenia na urządzeniu mobilnym dzięki kamerze umieszczonej 
w środku komory piekarnika. Obraz w wysokiej rozdzielczości HD trafia na Twój tablet lub telefon co 30 sekund. W razie potrzeby możesz od razu, na odległość, zmienić parametry pieczenia.

Z piekarnikiem Miele nowej generacji nie musisz obawiać się, że wysuszysz czy nadmiernie wypieczesz potrawę. Dzięki funkcji TasteControl drzwi urządzenia automatycznie uchylają się na 3 cm, a wentylator tłoczy na zewnątrz gorące powietrze. W ten sposób wnętrze piekarnika można w 5 minut schłodzić nawet o 100 st. C – zaraz po zakończeniu pieczenia lub w każdej chwili na Twoje polecenie. Nie musisz nawet ruszać się z miejsca!

Urządzenie do gotowania na parze pomoże Ci dobrać pasujące do siebie elementy potrawy, które mają podobny czas przygotowywania. Dzięki funkcji Mix&Match możesz też jednocześnie przygotować nawet 3 składniki tworzące jedno danie.

Ekspresy

Ekspresy do zabudowy Generacji 7000 to prawdziwa rewolucja i unikatowe rozwiązania. Pracują niezwykle cicho – to zmiana, którą można odczuć już przy pierwszej porcji kawy. Miłośnicy różnych rodzajów kawy lub różniący się gustami domownicy docenią funkcję CoffeeSelect – możliwość wyboru różnych ziaren z trzech pojemników. AromaticSystemFresh sprawi, że kawa będzie zaparzona za każdym razem ze świeżo zmielonych ziaren, a w zaparzaczu nigdy nie pozostaną resztki wcześniej zmielonej kawy. Tryb Performance pozwoli jednym ruchem wybrać jeden z czterech sposobów działania ekspresu w zależności od okoliczności lub preferencji użytkownika. Funkcja Coffee & Tea udowadnia, że ekspres do kawy może być także ekspertem w parzeniu herbaty, dostosowując do odpowiednich gatunków liści temperaturę wody i czas parzenia. Dzięki rewolucyjnym funkcjom AutoDescale i AutoClean nie musisz już ręcznie odkamieniać i czyścić ekspresu. Wystarczy wybrać odpowiedni moment, a ekspres odkamieni się sam i samodzielnie oczyści przewody na mleko oraz zaparzacz.

Płyty indukcyjne

Nowe płyty indukcyjne Miele dają użytkownikom ogromną elastyczność, a jednocześnie zapewniają wsparcie w procesie gotowania posiłków. Nie musisz już dobierać garnka czy patelni do wielkości pola grzewczego. Płyty bezpolowe to swoboda i wygoda użytkowania bez względu na wielkość i kształt naczyń. Wskaźnik pomocy w pozycjonowaniu naczyń pomoże Ci odpowiednio ustawić je na płycie, a dzięki elektronice płyta sama rozpozna miejsce ustawienia garnka i wyświetli właściwy rząd cyfr do sterowania. W dodatku przesuwanie garnków po płycie nigdy nie było tak ciche! Unikatowa funkcja SilentMove zmniejsza odgłosy powstające przy przesuwaniu dzięki specjalnemu nadrukowi na płycie.

Zmywarki

Zmywarki Generacji 7000 to milowy krok w rozwoju technologii zmywania naczyń. Opatentowane przez Miele innowacyjne rozwiązanie zapewnia perfekcyjne dozowanie detergentu i idealne efekty mycia. Detergent jest zamknięty w dysku PowerDisk, który wkładasz do komory AutoDos, umieszczonej na wewnętrznej części drzwiczek. System sam dozuje odpowiednią ilość detergentu w zależności od wybranego programu. Zawartość dysku wystarcza przeciętnie na 20 cykli mycia w programie ECO. Zmywarkę możesz włączać i kontrolować zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych, więc jedyne, co musisz zrobić, to włożyć do zmywarki brudne i wyjąć lśniąco czyste naczynia.

W urządzeniach Miele Generacji 7000 każda potrawa wygląda naturalnie. Przyjazna dla środowiska, energooszczędna technologia LED zapewnia optymalne i równomierne oświetlenie wnętrza każdego urządzenia.

Generacja 7000 to odpowiedź Miele na zmieniające się oczekiwania użytkowników w związku z rozwojem technologii w każdej dziedzinie życia. Przełomowe innowacje, dostępne tylko w urządzeniach Miele, wyznaczają trendy i nowe standardy w branży.

Więcej na: www.www.miele.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: