Salon z widokiem na pałac Poznańskiego

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Powstał w centrum miasta, w budynku Ogrodowa Office, tuż obok najważniejszych w Łodzi miejsc, jak ulica Piotrkowska, Manufaktura, czy pałac Poznańskiego – obecna siedziba Muzeum Miasta Łodzi.

Wybór lokalizacji wpisuje się w przyjęte przez Miele założenia strategii zrównoważonego rozwoju. Budynek Ogrodowa 8 Office został zaprojektowany z poszanowaniem spójności architektonicznej miasta, z uwzględnieniem najwyższego standardu jakości, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych technologii przyjaznych dla środowiska i zapewniających komfort pracy. Budynek został sklasyfikowany jako zgodny z taksonomią UE dotyczącą działalności gospodarczej zrównoważonej środowiskowo, a posiada również certyfikaty WELL Health & Safety Rating oraz BREEAM In-Use na poziomie „Excellent”.

Miele Experience Center to największa w Łodzi ekspozycja urządzeń Miele i miejsce, gdzie można przy filiżance kawy przetestować urządzenia ze wszystkich kategorii.

Architekci znajdą tu inspiracje i konkretne rozwiązania przy projektowaniu kuchni dla swoich klientów. Część wystawiennicza podzielona jest na strefy pralnictwa, odkurzaczy i ekspresów do kawy oraz urządzeń do zabudowy. Te ostatnie tworzą aktywną kuchnię, przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne, prowadzone zawsze w duchu less waste. Gospodynią będzie tu najczęściej szefowa kuchni, Magda Klimczak.

Łódzki salon działa od połowy maja i jest ósmym Miele Experience Center w Polsce.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

120 lat ponadczasowości

120 lat ponadczasowości

Warszawa | 7 kwietnia 2022

Troska o środowisko podstawą ambitnej strategii zrównoważonego rozwoju Miele

Miele wprowadza nową ofertę urządzeń do zabudowy kuchennej

Rewolucja na rynku

warszawa | 21 czerwca 2019

Generacja 7000 - największa premiera w 120-letniej historii Miele.