NOWOCZESNY WYMIAR BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Czyżowice | TEKST PROMOCYJNY

4 kwietnia 2015 | Design | Rzeczy |

Kolekcja Modern Line to linia produktów z betonu architektonicznego ubranego w mocny i oszczędny design w skandynawskim stylu, które kreują nową wizję elegancji. Obecna na polskim rynku od dwóch lat polska marka oferuje produkty, które idealnie wpisują się w nowoczesne aranżacje.

Minimalizm i porządek w formie idące w parze z łamaniem utartych schematów w podejściu do tworzenia produktów z betonu zaowocowały wyjątkowymi projektami mebli i nawierzchni. Modern Line zaskakuje, zmieniając to, co znane, w wyjątkowe. Efektowny design stołów, stołków, ławek, donic i nawierzchni to wynik nowoczesnej receptury betonu. Pozwoliła ona na stworzenie produktów o wyjątkowo gładkiej fakturze, różnych kształtach, fakturach oraz grubościach. Produkty cienkościenne Modern Line to innowacja na polskim rynku. Płyta i ława Slim, meble Focus oraz donice Regular posiadają zredukowaną do 2 cm grubość przy zachowaniu doskonałych parametrów wytrzymałościowych. Kolekcja jest również dowodem na to, że beton architektoniczny to materiał wyjątkowo uniwersalny. Jego surowe piękno doskonale wpisuje się w otoczenie naturalne, idealnie współgra również z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Portfolio marki uświadamia, jak dobrze beton architektoniczny prezentuje się z drewnem lub filcem, że umożliwia tworzenie różnorodnych faktur i szlifowanych powierzchni.

Modern Line to kolekcja produktów z betonu architektonicznego o spójnej minimalistycznej stylistyce. Powstają w technologii ręcznego odlewania i występują w kilku monochromatycznnych kolorach. To linia nowoczesnego stylu i awangarda myślenia o przyszłości. Porządek w formie, precyzja w wykonaniu i łamanie utartych schematów. Modern Line przekształca znane w wyjątkowe.

Zobacz więcej produktów na: www.modernline.info.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Nowości Modern Line – Slim porous i trawertyn

Nowości Modern Line

Czyżowice | 3 czerwca 2016

Najnowsze trendy aranżacyjne stawiają na ekologię i powrót do natury.

Slim Rust. Beton i rdza, czyli połączenie idealne

Slim Rust

Czyżowice | 6 kwietnia 2016

Tegoroczna nowość w portfolio polskiej marki Modern Line.

Modern i eko

Modern i eko

CZYŻOWICE | 13 stycznia 2016

Betonowa kostka lub płyty w wymiarze eko to obecnie trend wciąż rosnący.

Beton w wersji polish

Moc i surowość

CZYŻOWICE | 1 grudnia 2015

Głównymi zaletami betonu architektonicznego są moc i surowość wyglądu.

Concret na zamówienie

Concret

Czyżowice | 11 listopada 2015

Beton architektoniczny daje spore pole do popisu.