NOTI STUDIO – nowe miejsce na mapie Warszawy

Po 15 latach na rynku meblarskim, marka NOTI to już nie tylko rozpoznawalny design i wysoka jakość ręcznie wykonywanych produktów. Z początkiem 2020 roku otwarte zostało NOTI STUDIO na warszawskiej Sadybie

Galeria Noti w warszawskiej Domotece zakończyła swoją działalność końcem roku 2019. Wraz z nową dekadą otwierają nowy rozdział.

NOTI STUDIO, showroom mieszczący się na ulicy Okrężnej 36, w zabytkowej willi pochodzącej z 1923 roku, ma służyć nie tylko wszechstronnej prezentacji oferty marki NOTI, ale również być centrum kreowania branżowych wydarzeń skupiających pasjonatów designu oraz miłośników polskiego rzemiosła.

NOTI STUDIO będzie miejscem spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów czy też projektantów. Będzie przestrzenią do wymiany podglądów, dyskusji na temat designu, integracji środowiska biznesowego, artystycznego i dziennikarskiego.

W odświeżonych i starannie zaprojektowanych wnętrzach można zapoznać się z aktualną propozycją firmy, porozmawiać o nowych projektach czy trendach wnętrzarskich, wybrać wykończenia mebli. Tonacja kolorystyczna showroomu zainspirowana została światem natury: przeplatają się odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni. Połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń.

Natomiast o kulisach funkcjonowania NOTI STUDIO przeczytać będzie można w najbliższym numerze kwartalnika Design Alive, w szczerej rozmowie z Ryszardem i Michałem Balcerkiewiczami. Zapraszamy do lektury!

Piękne wnętrza, dobry design, kompetentna obsługa.
NOTI STUDIO czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00.
Okrężna 36
02-925 Warszawa

noti studio_designalive (1)

noti studio_designalive (2)

noti studio_designalive (3)

noti studio_designalive (4)

noti studio_designalive (5)

noti studio_designalive (6)

noti studio_designalive (7)

Powiązane artykuły:

Kinnarps w Poznaniu zmienia lokalizację

NOWY DOM KINNARPS

Poznań | 25 lutego 2020

Showroom Kinnarps w prestiżowej lokalizacji biznesowej PIXEL 5

Design w fabryce porcelany

W fabryce porcelany

Katowice | 7 listopada 2016

Showroom Cobu Design w opuszczonych halach fabryki porcelany.

Jubileusz Noti [zdjęcia]

Jubileusz Noti

Poznań | 27 lutego 2015

Dziesiąte urodziny meblarskiej marki Noti.