Noti Studio. Niezwykłe miejsce na mapie Warszawy

Po 15 latach na rynku meblarskim, marka Noti to już nie tylko rozpoznawalny design i wysoka jakość ręcznie wykonywanych produktów. Z początkiem 2020 roku otwarte zostało Noti Studio na warszawskiej Sadybie.

Showroom mieszczący się na ulicy Okrężnej 36, w zabytkowej willi pochodzącej z 1923 roku, ma służyć nie tylko wszechstronnej prezentacji oferty marki Noti, ale również być centrum kreowania branżowych wydarzeń skupiających pasjonatów designu oraz miłośników polskiego rzemiosła.

Noti Studio jest miejscem spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów czy też projektantów. Będzie przestrzenią do wymiany podglądów, dyskusji na temat designu, integracji środowiska biznesowego, artystycznego i dziennikarskiego.

W odświeżonych i starannie zaprojektowanych wnętrzach można zapoznać się z aktualną propozycją firmy, porozmawiać o nowych projektach czy trendach wnętrzarskich, wybrać wykończenia mebli. Tonacja kolorystyczna showroomu zainspirowana została światem natury: przeplatają się odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni. Połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń.

Studio poznańskiej marki realizuje idee domu otwartego. Otwartego dla każdego pasjonata dobrego polskiego wzornictwa, ale także dla środowiska związanego z architekturą, szeroko pojętym projektowaniem oraz lokalnej społeczności warszawskiej Sadyby. To miejsce, które całościowo podchodzi do aranżowania przestrzeni domowej oraz komercyjnej. A jej składowymi, obok mebli, są akcesoria czy też dzieła sztuki – obiekty unikalne lub pochodzące z krótkich serii.

Prace Alicji Patanowskiej dostępne od zaraz

 

noti studio_designalive (1)

noti studio_designalive (2)

noti studio_designalive (3)

noti studio_designalive (4)

noti studio_designalive (5)

noti studio_designalive (6)

noti studio_designalive (7)

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: