Najbardziej znane blogerki wnętrzarskie

Sprawdzamy, kto tworzy wnętrzarskie inspiracje na polskim Instagramie.  Oto nasze zestawienie najbardziej znanych i najpopularniejszych w sieci instagramerek wnętrzarskich.

Najpierw był Poczet polskich projektantek, czyli zestawienie najbardziej wziętych kobiet w polskim designie. Teraz czas na kolejne zestawienie, które przygotowaliśmy na podstawie liczby obserwujących na Instagramie (tekst pierwotnie ukazał się w magazynie „Design Alive Home”, który kupić można w naszym sklepie).

Oto kto dziś jest najpopularniejszy w sieci (stan na październik 2022 r.) – poznajcie najbardziej znane blogerki wnętrzarskie w Polsce!

Magazyn Design Alive

DAH NR 11 JESIEŃ 2023

ZAMAWIAM

DAH NR 11 JESIEŃ 2023

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

NR 45 JESIEŃ 2023

blogerki wnętrzarskie
Od lewej: Anna Dominik, Angelika, Katarzyna Stefaniak, Katarzyna Wietecha oraz Karolina Zagrodzka

1. Anna Dominik

@scraperka

163 tys. obserwujących

Blogerka wnętrzarska z największymi zasięgami. Z blogowaniem związana jest od 2011 roku, choć wówczas jej treści poświęcone były technice scrappingu (zwijania papieru). Wszystko zmieniło się, kiedy po dwóch latach przeniosła się do swojego mieszkania, a jej pasją stało się urządzanie wnętrz. Wtedy również zaczęła działać na Instagramie, który dziś jest jej źródłem utrzymania. Dodatkowo od dwóch lat prowadzi własny biznes – sklep dla dzieci i ich mam BebePlanet. Mieszka pod Wrocławiem. Mama trójki dzieci.

2. Angelika

@oo.angiee

104 tys. obserwujących

3. Katarzyna Stefaniak

@mojdommojemiejsce

101 tys. obserwujących

Pasjonatka pięknych wnętrz, dobrego stylu i projektów DIY. Od kiedy pamięta, lubi zmiany w domu, a drobne remonty dają jej radość, którą dzieli się na różnych portalach. W 2014 roku założyła konto na Instagramie, aby dzielić się swoją pasją do wnętrzarskiej fotografii. Pasja zamieniła się w zawód i od prawie 10 lat prowadzi z mężem firmę budowlaną. Obecnie spełnia marzenie o domu w stylu amerykańskiej farmy – w małej miejscowości Wieleń w województwie wielkopolskim.

4. Katarzyna Wietecha

@architekt_mo_home

82 tys. obserwujących

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, projektantka wnętrz i blogerka, właścicielka marki Mo Home. Od pięciu lat profesjonalnie projektuje wnętrza, a od sześciu lat bloguje dla rodziców i pasjonatów pięknych przestrzeni, spełniając się przy tym w roli mamy.

5. Karolina Zagrodzka

@house_loves

79 tys. obserwujących

Z zawodu projektantka wnętrz, prowadzi studio House Loves, a także szkolenia dla początkujących projektantów. Tworzy własne produkty do urządzania wnętrz i od lat publikuje na blogu houseloves.com. Na swoim profilu na Instagramie przedstawia wnętrza zaprojektowane przez własną pracownię, jak również swój dom.

Od lewej: Anna Pietraszek-Sawicka, Katarzyna, Katarzyna Ogórek, Anna Tomaska-Szmaja oraz Marzena Gołaszewska

6. Anna Pietraszek-Sawicka

@bezarchitekta.pl

76 tys. obserwujących

Dekoratorka wnętrz, twórczyni marki Bezarchitekta, Akademii Bezarchitekta i innych projektów. Inspiruje do aranżowania wnętrz, które pomagają budować pozytywną atmosferę i wzmacniać dobre relacje między domownikami. Z wykształcenia kulturoznawczyni, teatrolożka i promotorka sztuki, studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Università degli Studi di Milano. Autorka e-booka „Wnętrze od nowa. Magia dekorowania w Twoich rękach” oraz „Mieszkaj i żyj kolorowo”. W internecie obecna od 2016 roku, początkowo jako pasjonatka pięknych przestrzeni i dobrego życia. Z wnętrzami zawodowo związana od 2019 roku. Jak sama mówi, projektuje DOM-y. – DOM to dla mnie Dusza, Otoczenie i Miłość. DOM to coś, co mamy w sobie – przekonuje.

7. Katarzyna

@mio.dolcefarniente

60 tys. obserwujących

Pasję do urządzania ma w sobie od dziecka. – Uwielbiałam budować lalkom meble z klocków i urządzać ich domki. Lubiłam też przeglądać u babci niemieckie katalogi wnętrzarskie, które dostawała od swojej sąsiadki. Wycinałam meble i dodatki i tworzyłam kolaże, dziś nazywane moodboardami – wspomina. Od ponad trzech lat na Instagramie na przykładzie własnego domu pokazuje, że minimalistyczna przestrzeń może być przytulna. Poczucie estetyki ukształtowały w niej przede wszystkim podróże. Szczególnie ukochała sobie Włochy, ich architekturę, sztukę i kulturę – stąd nazwa profilu nawiązująca do włoskiego stylu życia.

8. Katarzyna Ogórek

@twojediy

59 tys. obserwujących

Od 2012 roku tworzy najpopularniejszego w Polsce bloga DIY (ang. do it yourself, czyli „zrób to sam”), na którym prezentuje pomysły na dekoracje do wykonania dla każdego – od amatorów do profesjonalistów. W ubiegłym roku w TVP zaczęła również prowadzić program „Projekt DOM”, skierowany do miłośników prac ręcznych, dekorowania i remontów. Mieszka w Toruniu.

9. Anna Tomaska-Szmaja

@odinspiracjidorealizacji

57 tys. obserwujących

Z wykształcenia magister resocjalizacji, pracowała jako specjalistka s. marketingu i dziennikarka, a dziś prowadzi własną firmę. Od 2012 roku prowadzi bloga odinspiracjidorealizacji.com, na którym dzieli się pasją do urządzania wnętrz oraz pokazuje, jak wiele można zrobić samodzielnie. Uwielbia projekty DIY, jej blogowe motto to nie wyrzucaj, wykorzystaj!”.

10. Marzena Gołaszewska

@marzena_home

54 tys. obserwujących

Lubi w swoim domu otaczać się pięknymi i wyjątkowymi dekoracjami, ma fioła na punkcie estetyki wnętrza. Jak sama przyznaje: – Dom to moja oaza spokoju, to tu czuję, że żyję i odpoczywam.

Od lewej: Ewelina Więcek-Pożarska, Joanna Wróblewska, Beata Kwiatkowska i Joanna Real oraz Ola Koperda

11. Ewelina Więcek-Pożarska

@mieszkanie.marzen

41 tys. obserwujących

Mieszka i tworzy w Białymstoku. Jest właścicielką szkoły tańca, a od 2016 roku na swoim blogu dzieli się wnętrzami – najpierw dwupokojowego mieszkania, a aktualnie domu pod lasem. Jej misją jest inspirowanie i pokazywanie, jak wielki efekt mogą przynieść małe zmiany.

12. Katarzyna Sojka

@piatypokoj

40 tys. obserwujących

13. Joanna Wróblewska

@green.canoe

36 tys. obserwujących

Autorka bloga Green Canoe i magazynu lifestyle’owego o tej samej nazwie. Producentka sesji fotograficznych i serii filmowych na YouTubie. Z zawodu stylistka, dyrektorka artystyczna wielu projektów wydawniczych. Bloga prowadzi już od 10 lat, przyciągając blisko 2 mln czytelników, którym proponuje treści o wnętrzach, funkcjonowaniu domu i o tym, co z nim związane.

14. Beata Kwiatkowska i Joanna Real

@makehomeeasier_pl

34 tys. obserwujących

Choć inicjatorką profilu jest Kasia Tusk, założycielka serwisu Makelifeeasier.pl, w prowadzeniu wnętrzarskiej odsłony wspierają ją Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska – zawodowe projektantki z trójmiejskiej pracowni StudioLOKO. Od 10 lat projektują wnętrza prywatne i komercyjne. To właśnie wspólne zainteresowania i misja pokazania, że każdy może ładnie mieszkać, nie wydając fortuny, sprawiły, że swoją pasją dzielą się z czytelnikami.

15. Ola Koperda

@hygge_blog

32 tys. obserwujących

Dziennikarka, animatorka kultury, historyczka sztuki. Pomysłodawczyni i redaktorka bloga Hygge. Autorka książek „Odwiedziny. Rozmowy o dizajnie” oraz „Dizajn miejsc codziennych”, kuratorka wystawy „Przedmioty domowe. Rzeczy w życiu człowieka”. Od 2016 roku w ramach Hygge opowiada o ludziach, wnętrzach, designie i sztuce. Nie szuka jednak perfekcji, ceni wnętrza prawdziwe, świadomie budowane, które opowiadają historie swoich właścicieli. Jej najpopularniejszy cykl oparty jest na wizytach w prywatnych przestrzeniach mniej lub bardziej znanych (ale zawsze inspirujących) ludzi. Z pochodzenia Ślązaczka, mieszka w Krakowie.

Od lewej: Sandra Natusiewicz-Majak, Magda Motrenko, Karolina Pach, Marta Rydzka oraz Agnieszka Chlebda

16. Sandra Natusiewicz-Majak

@exploringinteriors

23 tys. obserwujących

Od 12 lat mieszka w Berlinie, gdzie zajmuje się projektowaniem wnętrz jako współwłaścicielka pracowni teacup.studio. Miłośniczka podróży – zwiedziła ponad 50 krajów, a zdobyte w trasie doświadczenia i inspiracje przekłada na nieoczywiste rozwiązania w aranżacjach. Konto na Instagramie prowadzi od czterech lat. Najpierw relacjonowała urządzanie własnego mieszkania, a od dwóch lat skupia się na misji edukacyjnej w ramach serii „less is more”, zachęcającej do świadomej aranżacji wnętrz.

17. Magda Motrenko

@wnetrzazewnetrza

21 tys. obserwujących

Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Od 10 lat prowadzi bloga wnętrzarskiego, a od 2019 roku pokazuje polskie domy i mieszkania na YouTubie. Kocha kolory i meble z historią, docenia polskie produkty i uwielbia zapach sklepów budowlanych. Na profilu Wnętrza Zewnętrza podpowiada, jak stworzyć przytulne i funkcjonalne otoczenie. Motywuje do tego, by w urządzaniu wnętrz kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami i gustem.

18. Karolina Pach

@hokuspokushome

20 tys. obserwujących

Z wykształcenia jest finansistką, ukończyła Politechnikę Warszawską oraz Szkołę Główną Handlową i wiele lat pracowała na etacie w dużych korporacjach. Rozum kazał jej się trzymać bezpiecznej posady, serce jednak podążało za miłością do mebli. Po pięciu latach tworzenia z pasji w 2020 roku założyła pracownię stylizacji mebli Hokus Pokus Home. W mediach społecznościowych oraz na YouTube edukuje, jak odnawiać meble, oraz pokazuje kulisy pracy swojej pracowni.

19. Marta Rydzka

@mojedolcevitablog

13 tys. obserwujących

Warszawianka zakochana w paryskich kamienicach i ich estetyce. Żyje i pracuje w stolicy, gdzie jest związana z branżą wnętrzarską – na co dzień można spotkać ją w showroomie Baranowscy Studio. Niecały rok temu założyła własną firmę – Dolce Vita Studio, która świadczy usługi dekoratorskie. Profil @mojedolcevitablog prowadzi od 2014 roku – przez pierwsze lata był uzupełnieniem bloga o tej samej nazwie, później przejął jego funkcję i tak jest do dzisiaj. Jej celem jest inspirowanie do pięknego, ale także zdrowego życia.

20. Agnieszka Chlebda

@strefa.agnieszkachlebda

18 tys. obserwujących

Od 2008 roku zajmuje się fotografią oraz projektowaniem wnętrz. Miłośniczka jogi i długich spacerów. Na swoim Instagramie od 2019 roku pokazuje tematy związane z projektowaniem i aranżacją wnętrz, a także kulisy swojej pracy fotografki i projektantki. – Moją misją od zawsze było inspirowanie do zmiany – deklaruje. – Pokazywanie, że małe kroki mogą wiele zmienić i w jaki sposób wnętrze, w którym żyjemy, ma ogromny wpływ na nas, na jakość naszego życia i na to, jak spędzamy w nim czas.

blogerki wnętrzarskie
Od lewej: Zuzanna Marczyńska-Maliszewska, Katarzyna Bobocińska-Czerwińska, Vitalina Pastuch, Hanna Kozłowska oraz Dominika Kurzak

21. Zuzanna Marczyńska-Maliszewska

@zuzanna.marczynska

18 tys. obserwujących

Absolwentka grafiki warsztatowej na ASP w Katowicach, fotografka, blogerka, żona architekta, mama trzech synów i córki. Ma problem z prokrastynacją, ale i wewnętrzny imperatyw tworzenia, który realizuje na wiele sposobów: pisze, maluje, robi zdjęcia, kreuje wnętrza w swoim domu – kostce z lat 70., a także analizuje ciekawe tematy na instagramowym koncie. To ostatnie prowadzi od 2019 roku z potrzeby dzielenia się tym, co ją interesuje. Zasłynęła hasztagiem #findmomchallenge – w ramach tej inicjatywy publikuje zdjęcia matki, którą trzeba odnaleźć pośród dzieci i wszechobecnego bałaganu.

22. Katarzyna Bobocińska-Czerwińska

@conchita_home

17 tys. obserwujących

Dekoratorka wnętrz, ekspertka w programie „Projekt DOM”, autorka książki „Pomysł na dom” oraz bloga Conchita Home, w ramach którego od 14 lat inspiruje i zaprasza czytelników do świata designu i dobrych wnętrz. Miłośniczka kolorów, starych, przedwojennych domów, szybkich remontów oraz wnętrzarskich DIY. Od 2017 roku remontuje wraz z mężem stary dworek z lat 30. W cyklu #weekendowemetamorfozy udowadnia, że nie trzeba porywać się na wielki, czasochłonny remont, aby dokonać spektakularnych zmian we wnętrzach. Każdy może zrobić szybką, niskobudżetową metamorfozę wnętrz, bez ekipy remontowej, bez specjalistycznych narzędzi, tylko za pomocą własnych rąk.

23. Vitalia

@pavitalia

17 tys. obserwujących

Dekoratorka wnętrz z Małopolski, zawodowo zajmuje się edukacją muzyczną. Poświęcony tym zainteresowaniom profil na Instagramie założyła cztery lata temu – pokazuje tam m.in., jak urządza swój dom w stylu modern classic z elementami vintage.

24. Hanna Kozłowska

@haartblog

15 tys. obserwujących

Dawniej związana z branżą wydawniczą, od 12 lat ratuje stare zapomniane przedmioty i daje im nowe życie. Pokazuje, jak odnawiać meble, tworzyć biżuterię, dekoracje, dodatki, a nawet podróżować na własną rękę. Wszystko w myśl hasła „zrób to sam”. Blog najpierw był dla niej galerią ulokowaną na jednym z popularnych serwisów dla osób piszących do poduszki. Od tego czasu dużo się zmieniło – założyła profile społecznościowe HAART, zaczęła udzielać się w podcastach, radiu i telewizji. Kiedyś całym przedsięwzięciem sterowała z warszawskiego małego mieszkania, skąd co kilkanaście dni dla równowagi uciekała na Podlasie, gdzie z mężem i synem remontowała stary drewniany dom. W czerwcu 2016 roku zamieszkała w nim na stałe.

25. Dominika Kurzak

@houseofdesignpl

15 tys. obserwujących

Absolwentka architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, w lutym 2019 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie dekorowania wnętrz. Pasjonuje się doborem faktur, zestawianiem kolorów, tworzeniem nastroju, materiałami najwyższej jakości. Na swoim profilu prezentuje działalność prowadzonej przez siebie katowickiej pracowni Houseofdesign oraz edukuje w zakresie świadomego aranżowania wnętrz.

blogerki wnętrzarskie
Od lewej: Izabela Gemzała, Wiktoria Lenart, Magda Zajączkowska, Anna Drozd i Beata Łańcuchowska oraz Katarzyna Szostakowska

26. Izabela Gemzała

@architektpro

15 tys. obserwujących

Od 2008 roku projektuje wnętrza. Prowadzi własną pracownię Prosty Plan oraz grupę „ArchitektPRO. Zaprojektuj swój sukces” na Facebooku. Kocha polski design, ludzi z pasją oraz nietypowe i trudne przestrzenie do zaprojektowania. Na swoim profilu przede wszystkim pomaga młodym architektom w początkach działalności, pisząc o blaskach i cieniach tego zawodu.

27. Wiktoria Lenart

@uwazaj.przemeblowalam

15 tys. obserwujących

Projektantka, ukończyła wzornictwo przemysłowe na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych w stopniu doktora. Od 2013 roku z powodzeniem łączy dwie pasje: działalność dydaktyczną i naukową w Pracowni Projektowania Prospołecznego oraz prowadzenie autorskiego studia, w którym projektuje dla przemysłu. W social mediach prowadzi profil uważaj.przemeblowałam, który – jak sama zauważa – powstał jako żartobliwy zapis porażek i sukcesów podczas dążenia do oswojenia przestrzeni własnego domu. Stopniowo zaczęła wplatać tam coraz więcej przystępnie podanych treści edukacyjnych, z czego szczególną popularność zyskały te na temat pojęcia jakości w rzeczach codziennego użytku, ich bezpieczeństwa czy wartości kolekcjonerskiej. Jej misją jest edukacja, ale i normalizacja przestrzeni mieszkalnej, która nie musi być idealna, ma być po prostu przyjazna dla mieszkańców.

28. Magda Zajączkowska

@homecreations_pl

14 tys. obserwujących

Projektantka wnętrz oraz właścicielka marki Mint Grey, oferującej produkty wyposażenia wnętrz: meble, dekoracje i oświetlenie. Prowadzi także bloga o tematyce wnętrzarskiej homecreations.pl, w ramach którego stworzyła w tym roku kompleksowy kurs aranżacji wnętrz. Na Instagramie stara się pokazywać swoje projekty w taki sposób, aby zachęcić odbiorców do dyskusji na temat estetyki, jakości i funkcjonalności.

29. Anna Drozd i Beata Łańcuchowska

@panitopotrafi

13 tys. obserwujących

Projektantki i dekoratorki wnętrz, autorki popularnego bloga wnętrzarskiego „Pani to potrafi”. We Wrocławiu prowadzą pracownię projektową i DIY o tej samej nazwie – odbywają się tam liczne warsztaty kreatywne. Od ośmiu lat działają również na Instagramie w ramach profilu @panitopotrafi – uczą, jak samodzielnie urządzić, odnowić i udekorować własne wnętrze, a także przerobić meble i inne przedmioty do domu.

30. Katarzyna Szostakowska

@poliszdesign_by_kate_co

13 tys. obserwujących

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Założycielka studia projektowego Kate&Co, od 2016 roku prowadzi także serwis wnętrzarski PoliszDesign by Kate&Co. Zachwycona rodzimym wzornictwem i designem, uzmysławia, że po najlepsze projekty nie trzeba sięgać daleko. Pokazuje również, jak powstają projekty i realizacje jej studia, dzieląc się przy tym wiedzą i migawkami z życia projektanta wnętrz.

blogerki wnętrzarskie
Od lewej: Izabela Bongart, Urszula Michalak, Janetta Woszczek, Małgorzata Budzich oraz Iwona Kuczko

31. Izabela Bongart

@bizarthlifestyle

13 tys. obserwujących

Mieszka i pracuje w Trójmieście. Na co dzień prowadzi z mężem lokal gastronomiczny w Sopocie, jest także współwłaścicielką studia aranżacji wnętrz online teacup.studio. Uwielbia wnętrza – nie tylko z uwagi na ich walory, ale też dlatego, że to właśnie dzięki nim poznajemy osobowość właściciela. Profil @bizarthlifestyle założyła cztery lata temu – pokazuje tam przemiany, jakie przechodzi jej własny dom, ale nie tylko.

32. Urszula Michalak

@ulamichalak_pl

13 tys. obserwujących

Stylistka wnętrz, pomysłodawczyni i organizatorka Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich. Od 2013 roku prowadzi bloga wnętrzarskiego interiorsdesignblog.com, który z jednej strony gromadzi jej inspiracje w stylu amerykańskiego modern glamour, a z drugiej – stanowi portfolio własnych dokonań. W ostatnich miesiącach rozszerzyła swoją działalność o ceramikę, tworząc autorskie dekoracje do wnętrz. Aby ją odpowiednio wyeksponować, projektuje i sprzedaje również postumenty.  

33. Janetta Woszczek

@decorate_my_homee

12 tys. obserwujących

Pochodząca ze Śląska Janetta miłością do wnętrz zapałała już wiele lat temu. W wieku 22 lat, będąc na targu staroci, odkryła świat antyków i przepadła. Wspieranie rodziny i przyjaciół w urządzaniu ich własnych domów podsunęło jej pomysł stworzenia miejsca, gdzie będzie mogła dzielić się swoją pasją na większą skalę. Tak właśnie dwa lata temu powstało instagramowe konto. – Skupiam się tam przede wszystkim na dodatkach do wnętrz. Pokazuję, czym kierować się przy ich wyborze, gdzie okazyjnie kupować i jak je łączyć. Staram się uświadamiać moich obserwujących, że urządzając dom, warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”, a jakość i ponadczasowość przedmiotów, jakimi się otaczamy, sprawiają, że dłużej nas cieszą i nam służą – przekonuje Janetta.

34. Małgorzata Budzich

@odnawialnia

11 tys. obserwujących

Z wykształcenia prawniczka, z zawodu wydawczyni książek, z pasji renowatorka i rzemieślniczka. Mieszka i pracuje w Warszawie, gdzie od ponad roku prowadzi własną pracownię, w ramach której eksperymentuje z meblami oraz uczy, jak przeprowadzić klasyczną renowację mebli drewnianych, ale też wystylizować nieciekawy mebel z płyty MDF, by stał się ozdobą wnętrza. Jest także autorką książki „Meble od nowa”, w której pokazuje, jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach. Odnawianiem mebli zajmuje się już blisko 10 lat – zaczęło się od bloga, potem wraz z rozwojem mediów społecznościowych zawitała na Facebooka, a w 2015 roku na Instagrama, gdzie przedstawia metamorfozy mebli dokonane podczas warsztatów w jej pracowni.

35. Iwona Kuczko

@archistacja

11 tys. obserwujących

Ukończyła architekturę na Politechnice Śląskiej. Mieszka i pracuje w Rybniku. Swój profil na Instagramie założyła kilka lat temu, by pokazać, że można ładnie i praktycznie urządzić się na niewielkim metrażu. Obecnie dzieli się przede wszystkim projektami, które wykonuje w ramach współpracy z klientami. Jej supermocą jest wykorzystywanie kolorów i wymyślanie sprytnych miejsc do przechowywania rzeczy.

blogerki wnętrzarskie
Od lewej: Alicja Rzeczkowska oraz Dagmara Jakubczak,

36. Alicja Rzeczkowska

@majsterki

10 tys. obserwujących

Pasję do staroci odziedziczyła po tacie, a pasją do majsterkowania zaraziły ją pozostałe współtwórczynie portalu Majsterki. Uwielbia przerabiać wszystko to, co nieoczywiste: stare komputery, płyty rozdzielcze czy garnki. Mama trójki dzieci, dzięki czemu ze zdecydowanie większym zainteresowaniem pochyla się nad wszystkimi projektami związanymi z dziećmi. Zawodowo związana z branżą budowlaną. Obecnie w firmie Somfy zajmuje się rozwojem biznesu w Europie Wschodniej związanego z domami inteligentnymi. W ramach Majsterek uczy, jak zrobić coś z niczego, zachęcając kobiety do angażowania się w stereotypowo męskie hobby.

37. Dagmara Jakubczak

@dagmaraforelements

2 tys. obserwujących

Historyczka sztuki, trendwatcherka, ekspertka i doradczyni ds. designu i kolekcjonerstwa. Prowadzi szkolenia i wykłady dotyczące trendów, designu, projektowania wnętrz, powiązań sztuki i designu oraz cybernetyki w designie. Jako dziennikarka regularnie publikuje m.in. w niemieckim serwisie Deutsche Welle, zajmuje się również grafiką. Od blisko dekady jest autorką strony FORelements oraz kanału Akademia Dagmary na YouTubie – poświęconych designowi, trendom, sztuce i podróżom. Blog jest odzwierciedleniem tego, jak widzi otoczenie – tego, że design jest wszędzie, czego odbiorca często sobie nie uświadamia. – Nie ukrywam, że to trochę działalność edukacyjna, ale przede wszystkim chcę pokazać, jak wspaniały i różnorodny jest świat projektowania: przedmioty codziennego użytku, wnętrza, architektura, moda – mówi.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Elementy, które w zaledwie kilka chwil pomogą Ci zaaranżować biuro

Vagabond

Wrocław | 11 lipca 2020

Biuro w dobie pandemicznej tymczasowości