Make a Wish. Nowa kolekcja ekskluzywnej bielizny polskiej marki White Rvbbit

White Rvbbit to marka, która powstała cztery lata temu i konsekwentnie buduje swoją charakterystyczną estetykę: dużo zmysłowej czerni, piękne złote detale i delikatne, często niemal przezroczyste koronki. Te elementy pojawiają się w każdej kolekcji, tworząc spójną, bardzo kobiecą całość. Widać je także w najnowszej „Make a Wish”, gdzie czerń dominuje już na pierwszy rzut oka.

Serią otwierającą kolekcję są zestawy, które uszyto z półprzezroczystej siateczki z małymi aksamitnymi gwiazdkami. Komplety są esencją delikatności. Szyfonowe kokardy, delikatne falbanki i lekkie skrzydełka na ramiączkach to tylko niektóre z romantycznych detali, dzięki którym klasyczne formy bielizny raz wyglądają romantycznie, a innym razem – zmysłowo i drapieżnie. Motyw gwiazdek jest tu nieprzypadkowy, bo to przecież spadająca gwiazda ma przypisaną moc spełniania życzeń. Metaforyczne gwiazdki pojawiają się tym samym trzykrotnie – w nazwie kolekcji, w symbolice spełnianych życzeń i najbardziej namacalnie – na delikatnym tiulu, obecnym w aż jedenastu modelach.

– Nasze kolekcje staramy się budować w taki sposób, by każda z nas mogła je dowolnie ze sobą łączyć. Stąd w jednej serii pojawiają się trzy rodzaje biustonoszy i trzy rodzaje dołów, pas do pończoch a nawet peniuar, pasujące do różnych typów sylwetki i przede wszystkim – do różnych upodobań – mówi założycielka marki Katarzyna Witkiewicz.

Usztywniane biustonosze są tym samym piątym rodzajem biustonoszy, jakie od tego sezonu oferuje White Rvbbit. Obok stylowych braletek, balkonetek, głęboko wyciętych biustonoszy typu plunge i biustonoszy usztywnianych pianką gorseciarską. Większość jest dostępna w 30 braffiterskich rozmiarach, braletki – w rozmiarówce XS-XL. Wszystkie niezmiennie dodają pewności siebie.

Nowa kolekcja to nie tylko koronkowe biustonosze – to także kolejne odsłony kobiecej bielizny nocnej. Tym razem, obok wspomnianego peniuaru, marka proponuje pastelowe kwiaty zdobiące kimono, koszulki, piżamy czy dodatki do włosów. Te ostatnie występują zarówno w wersji satynowej, w kilku fasonach i kolorach, jak i ekskluzywnej linii uszytej w całości z czarnego jedwabiu.

Kolekcja „Make a wish” – podobnie jak inne modele White Rvbbit – jest ręcznie szyta w Polsce, we własnej pracowni marki.

Więcej na: www.whitervbbit.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Truskawki na jedwabiu

Truskawki na jedwabiu

Warszawa | 5 lipca 2023

Rozmawiamy z Zuzanną Kuczyńską, twórczynią marki Le Petit Trou

Skandalistka Mary Quant

Skandalistka Mary Quant

Londyn | 26 marca 2023

Historia brytyjskiej projektantki, która szokowała krótkimi spódniczkami

Sztuka ubierania

Sztuka ubierania

Warszawa | 17 stycznia 2023

Pierwsza niezależna kolekcja Jana Chodorowicza w mocnym odcieniu Pantone 072C