Kuchnia w nowym wydaniu

warszawa | łukasz potocki

1 października 2014 | Design | Rzeczy |

Firma Grohe – oferując innowacyjny system kuchenny Grohe Red, z którego w każdej chwili możemy czerpać wrzątek – wprowadza do kuchni nową jakość i wygodę.

Wrzątek używany jest w kuchni niemal tak często jak zimna woda. Chodzi nie tylko o przyrządzanie gorących napojów takich jak kawa czy herbata, ale też gotowanie jajek, blanszowanie warzyw, sterylizację butelek dla niemowląt lub mycie tłustych patelni i garnków. Przy każdej z tych czynności trzeba zagotowywać wodę, a to wymaga czasu i energii, gdyż z reguły podgrzewamy więcej wody niż jej faktycznie potrzebujemy. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest system Grohe Red, który dostarcza wrzątek prosto z baterii kuchennej, eliminując tym samym czas oczekiwania. Zależnie od pojemności bojlera, do dyspozycji mamy od 3 do 6 litrów wrzątku. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zastosowanym w systemie Grohe Red, po odkręceniu baterii można pobrać z kranu tyle podgrzanej wody, ile akurat potrzebujemy – to zupełnie inaczej niż w przypadku gotowania wody w czajniku lub na kuchence. System Grohe Red udowadnia w ten sposób, że wygoda i ochrona środowiska nie muszą się wzajemnie wykluczać.

W systemie Grohe Red bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową. Technologia Grohe CoolTouch chroni baterie przed nagrzaniem tak dobrze, że możne je dotykać bez najmniejszego ryzyka poparzenia.

System Grohe Red nie tylko ułatwia codzienne korzystanie z kuchni, ale także pozwala zaoszczędzić powierzchnię – składa się on jedynie z mocowania i bojlera, który może być podłączony do standardowego zlewu w nierzucającym się w oczy miejscu. Instalując w swojej kuchni system Grohe Red Duo, można natomiast korzystać w każdej chwili ze zmieszanej wody zimnej i ciepłej oraz oczywiście z wrzątku. 

 

ZZH_T30033X02_002_01
ZZH_T30033X02_001_01
ZZH_T30033X01_002_01
ZZH_T30031W12_000_01
ZZH_T30031W11_000_01
ZZH_T30031W02_000_01

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Zdrowie dzięki wodzie

Zdrowie dzięki wodzie

Mediolan | 27 kwietnia 2024

Niezwykłe połączenie wody z architekturą: Grohe SPA na Milan Design Week