Jedziesz do Mediolanu? Daj nam znać!

|

19 lutego 2012 | Wydarzenia

Projektanci, studia i grupy projektowe, instytucje, producenci i dystrybutorzy – jeśli wybieracie się w tym roku do Mediolanu na Salone Internazionale del Mobile i będziecie prezentować swoje produkty – dajcie nam znać, ponieważ przygotowujemy specjalny targowy przewodnik.

Projektanci, studia i grupy projektowe, instytucje, producenci i dystrybutorzy – jeśli wybieracie się w tym roku do Mediolanu na Salone Internazionale del Mobile i będziecie prezentować swoje produkty – dajcie nam znać, ponieważ przygotowujemy specjalny targowy przewodnik.

Publikację tworzymy wraz z Fundacją Creative Project zajmującą się m.in. promocją polskiego designu za granicą, organizującą entuzjastycznie przyjmowane ekspozycje polskiego młodego wzornictwa. W przewodniku chcemy zaprezentować wszystkie polskie produkty oraz usługi i ich twórców, którzy będą obecni na tegorocznej edycji najważniejszych targów designu na świecie. Publikacja powstaje z myślą o osobach odwiedzających targi, w tym m.in. dziennikarzach międzynarodowych mediów oraz wpływowych ludziach ze świata designu.

Przewodnik ma nie tylko pokazać wszelkie inicjatywy obecne w polskim wzornictwie, ale również dużą różnorodność. Od czasu pierwszej dużej wystawy “Young Creative Poland” w Triennale przed dwoma laty zmieniło się wiele, i polscy twórcy oraz ich obiekty są obecne niemal we wszystkich zonach mediolańskich targów.

W przewodniku znajdzie się także miejsce dla przedsięwzięć związanych z designem, centrów wzornictwa, targów, festiwali i innych wydarzeń. Słowem, na łamach pojawi się wszystko to, co dzieje się niemal codziennie w polskim wzornictwie.

Czekamy na informacje od Was. Piszcie na adres: redakcja@designalive.pl

Targi iSaloni odbędą się już po raz 51. w dniach 17-22 kwietnia.

Więcej: www.cosmit.it, www.creativeprojectfoundation.com

Powiązane artykuły:

Z powodu epidemii koronawirusa targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Wirus nieufności

Mediolan | 26 lutego 2020

Targi w Mediolanie przeniesione z kwietnia na czerwiec

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile. – Potrafimy działać jeszcze lepiej – cieszy się prezes targów Claudio Luti

Potrafimy działać

Mediolan | 18 kwietnia 2019

Organizatorzy zadowoleni z 58. edycji Salone del Mobile [zdjęcia]

iSaloni 2019. Rok Leonarda da Vinci. Przewodnik po mediolańskim tygodniu designu

Rok Leonarda

Mediolan | 24 marca 2019

Mediolan oficjalnie Miastem Designu.

Projekt Polaków w słynnym Muzeum La Triennale di Milano

MYKOsystem

Mediolan | 6 marca 2019

Projekt Polaków w słynnym Muzeum La Triennale di Milano aż do 1 września 2019.

Szklany spektakl pełen bestii, antybohaterów i złośliwych stworzeń [zdjęcia]

Gabinet strachu

Mediolan | 17 maja 2018

Szklany spektakl pełen bestii i antybohaterów [zdjęcia]