Grohe uruchamia cyfrową platformę

Grohe X-  platforma, która ma inspirować i nie tylko

Globalny producent kompletnych rozwiązań do łazienki i kuchni uruchamia platformę Grohe X – miejsce, które pozwoli każdemu odkryć świat rozwiązań marki. Instalatorzy znajdą tu przydatne filmy instruktażowe, architekci wiele inspiracji, zaś konsumenci dowiedzą się o innowacjach produktowych, które umożliwią im stworzenie wymarzonej łazienki i kuchni.

Platforma powstała jako odpowiedź na wyzwania, które stawia nam obecna rzeczywistość. „Nową normalność” potraktowaliśmy jako szansę na rozwijanie nowoczesnych sposobów komunikacji – mówi Jonas Brennwald, Co-CEO Grohe AG i leader Lixil Emena, grupy która wdraża platformę. – Dzięki Grohe X nasi klienci zyskują miejsce, w którym będą mogli nie tylko czerpać inspiracje, ale również kontaktować się z nami gdziekolwiek są i kiedykolwiek nas potrzebują.

Początkowo platforma Grohe X miała być alternatywą dla odbywających się co dwa lata targów ISH, prestiżowego wydarzenia dla branży sanitarnej, z którego firma Grohe wycofała się z powodu pandemii Covid-19. Obecnie jest ona pomyślana jako coś więcej niż tylko substytut targów. Oprócz zgromadzenia w jednym miejscu inspirujących i ciekawych treści, platforma ma umożliwiać dzielenie się pomysłami i uzyskanie wsparcia ekspertów.

Start platformy zaplanowano na 16 marca.

www.grohe-x.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Składamy hołd poprzedniej generacji

Odnowiona ikona

Warszawa | 25 września 2018

Cztery pytania do Michaela Seuma z marki Grohe.