Design Alive Awards 2015. Ulubieńcy Czytelników wybrani!

Dziś nad ranem zakończyliśmy zliczanie głosów w Plebiscycie Czytelników Design Alive Awards 2015. Z radością obwieszczamy, że największą liczbę głosów otrzymali: w kategorii Animator – Katarzyna Świętek za projekt „Polski Stół”, w kategorii Strateg – Ewa Stiasny, Joanna Rzyska, Jadwiga Jędryas z Wydawnictwa Dwie Siostry oraz w kategorii Kreator – Jerzy Woźniak i Paweł Garus ze studia mode:lina.

Przez ostatnich 10 dni na głosy czytelników portalu designalive.pl – swoich sympatyków, fanów na Facebooku, współpracowników, klientów, przyjaciół i krewnych mogły liczyć osoby nominowane do nagrody Design Alive Awards 2015. Przypomnijmy, że to już po raz trzeci w czteroletniej historii konkursu głos oddaliśmy także internautom. Wyróżnienia w Plebiscycie Czytelników Design Alive Awards są tym bardziej cenne, gdyż są odzwierciedleniem autentycznej sympatii publiczności dla kandydatów i jej zaangażowania.

W tegorocznym Plebiscycie Czytelników Design Alive Awards 2015 wyróżnienia otrzymali:

W kategorii Animator: Katarzyna Świętek – nominowana za projekt „Polski Stół”, który zaangażował trzech polskich wytwórców do stworzenia wspólnego produktu wyrażającego dobre współczesne wzornictwo i wieloletnie doświadczenie w technologiach produkcji.

katarzyna_swietek

W kategorii Strateg: Ewa Stiasny, Joanna Rzyska, Jadwiga Jędryas, twórczynie Wydawnictwa Dwie Siostry – nominowane za traktowanie dzieci poważnie, a dorosłych z przymrużeniem oka. Za niezwykłe wyczucie w tegorocznym rozbudowaniu autorskiej oferty książek, z których chłonie się treść wyrażoną i słowem, i ilustracją.

jasno_18

W kategorii Kreator: Jerzy Woźniak, Paweł Garus, twórcy studia mode:lina – nominowani za lekkość i dystans przy projektowaniu wnętrz przestrzeni publicznych m.in.: sklepu Apple Jabłko Adama oraz wystawy dla grupy Human Touch.

jerzy wozniak_pawel garus_modelina_CZB

Laureaci Plebiscytu odbiorą nagrodę w postaci medalu projektu Oskara Zięty już 2 grudnia podczas uroczystej gali finałowej w Warszawie. Do tego dnia z kolei, utrzymywany w tajemnicy, będzie werdykt Kapituły konkursu, która obradowała w ubiegłym tygodniu w Concordia Design i wybrała Animatora, Stratega i Kreatora Roku 2015. Zdobywców tych tytułów nagrodzimy „Oskarami designu”, czyli pokrytymi 3 mikronami miedzi statuetkami wykonanymi w autorskiej technologii FIDU (Freie Innen Druck Umformung) Oskara Zięty. Wyróżnienie specjalne przyzna także mecenas konkursu – marka Mazda.

Mecenas konkursu: Mazda

Sponsorzy: BarlinekMarbetSchattdecor

Partnerzy: Concordia DesignDomaine de BoisbuchetZietaUltrabrand

Współpraca redakcyjna: RMF Classic

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020 i głosujcie

Głosujcie!!!

Warszawa | 11 listopada 2020

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020

Design, przyjaciele i śpiew

Design i śpiew

Warszawa | 5 grudnia 2019

Wielkie świętowanie! Urodzinowa gala Design Alive Awards

Design Alive Awards 2019 Znamy zwycięzców!

Zwycięzcy!

Warszawa | 4 grudnia 2019

Design Alive Awards 2019 rozdane. Znamy laureatów

Design Alive Awards 2019. Ruszamy!

Ruszamy!

Warszawa | 12 listopada 2019

Design Alive Awards 2019. Poznajcie nominowanych