Design Alive Awards: Mamy Kreatora, Animatora i Stratega 2015!

2 listopada, już czwarty rok z rzędu, Kapituła Design Alive Awards gościła w poznańskiej Concordii Design, by wybrać laureatów konkursu. Ich nazwiska poznamy w grudniu podczas uroczystej gali finałowej. Tymczasem wciąż można oddać głos na swojego faworyta w Plebiscycie Czytelników.

– To były dla mnie bardzo ważne obrady. Pokazały, że praca i serce, które wkładamy w przygotowanie i organizację konkursu, w upowszechnianie osiągnięć jej laureatów, budowanie nowych cennych połączeń w branży kreatywnej – jest doceniana przez wielu i na wielu ma też realny wpływ. Dziś poczuliśmy dobrą energię – płynącą z doskonałych tegorocznych kandydatur i od odpowiedzialnych, dojrzałych jurorów – przekonuje Ewa Trzcionka, redaktor naczelna „Design Alive”.

Nad wyborem Laureatów edycji 2015 debatowała interdyscyplinarna Kapituła w składzie: Ewa Trzcionka (przewodnicząca), redaktor naczelna magazynu „Design Alive”, Ewa Voelkel-Krokowicz, prezes Concordii Design, Iwona Gach, dyrektor marketingu i reklamy „Design Alive”, Przemo Łukasik, architekt Medusa Group, Magdalena Węglewska, dyrektor PR Mazda Polska, Oskar Zięta, projektant i naukowiec oraz Małgorzata Żmijska, socjolog, kurator wystaw i praktyk procesów projektowych.

Osiem godzin rozmów, wzajemnego uważnego wsłuchiwania się w opinie, rzeczowej dyskusji, a przede wszystkim życzliwego spojrzenia na nietuzinkowe osiągnięcia każdej nominowanej do nagrody osoby – tak można podsumować atmosferę posiedzenia Kapituły.

Statuetki autorstwa Oskara Zięty dla Kreatora, Animatora i Stratega 2015 oraz wyróżnienie specjalne mecenasa konkursu – Mazda Design, wręczymy już w grudniu podczas uroczystej gali finałowej. Tymczasem trwa plebiscyt Czytelników portalu designalive.pl, w którym można głosować na swoich faworytów.

Mecenas konkursu: Mazda

Sponsorzy: BarlinekMarbetSchattdecor

Partnerzy: Concordia DesignDomaine de BoisbuchetZietaUltrabrand

Współpraca redakcyjna: RMF Classic

kapitula_designalive - 1

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020 i głosujcie

Głosujcie!!!

Warszawa | 11 listopada 2020

Oni już wygrali! Poznajcie nominacje Design Alive Awards 2020

Design, przyjaciele i śpiew

Design i śpiew

Warszawa | 5 grudnia 2019

Wielkie świętowanie! Urodzinowa gala Design Alive Awards

Design Alive Awards 2019 Znamy zwycięzców!

Zwycięzcy!

Warszawa | 4 grudnia 2019

Design Alive Awards 2019 rozdane. Znamy laureatów

Design Alive Awards 2019. Ruszamy!

Ruszamy!

Warszawa | 12 listopada 2019

Design Alive Awards 2019. Poznajcie nominowanych