Bo życie to droga. Autorska kolekcja biżuterii Magdy Mołek

– Życie to droga. Niezależnie od tego, którędy idziesz i dokąd zmierzasz, ważne by być w zgodzie ze sobą – mówi Magda Mołek, nowa ambasadorka W. Kruk, a zarazem współautorka kolekcji biżuterii MEA i akcesoriów inspirowanych motywem drogi.

Magda Mołek jest uznaną dziennikarką telewizyjną, ale prowadzi też własny kanał na YouTube, rozmawiając z inspirującymi gośćmi. Realizuje projekty o kobietach i dla kobiet. Robi to na własnych zasadach, o czym opowiada w kampanii dla W. Kruk, z którą stworzyła właśnie autorską kolekcję. Przekonuje, że najważniejsze jest to, aby iść przez życie w zgodzie ze sobą, a nowoczesna biżuteria z autorskiej kolekcji MEA staje się symbolem niezależności i osobistej satysfakcji.

Wykonane ze srebra złocone wzory biżuterii to jubilerski zapis życiowej trajektorii. W. Kruk stworzył współczesną interpretację prastarego symbolu procesu życia oraz wewnętrznego rozwoju, który mówi, że jeśli idziesz własnym szlakiem, dążysz do samorealizacji i spełnienia. Kolekcja obejmuje zarówno nowoczesną biżuterię, jak również akcesoria, chusty i torebki, które wzorami i kolorystyką nawiązują do symboliki drogi.

– Każda z nas ma różne marzenia, plany. A te mogą zmieniać się na różnych etapach życia. Najważniejsze jest by, zamiast kierować się tym, co wypada, co trzeba, być przede wszystkim w zgodzie ze sobą – mówi dziennikarka. – Bo wtedy niezależnie od tego, gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy, jesteśmy w dobrym miejscu. U siebie.

Inspirowana motywem drogi biżuteria MEA wykonana została ze srebra i pokryta 14-karatowym złotem. Podstawą kolekcji są wzory w rozmiarach XXL. Wielbicielki dużych kolczyków i bransolet wybierać mogą spośród wielu ich wariantów. Największą ozdobą w kolekcji jest gruba bransoleta w stylu lat 90. Na każdym modelu widnieje nieregularny motyw drogi, zapisany przez mistrzów jubilerskich z Manufaktury W. Kruk. Ważnym elementem kolekcji MEA są również łańcuchy o różnych splotach, także zdobione ryflowanym w srebrze motywem drogi. Całość uzupełniają drobne wisiorki, naszyjniki i bransoletki. Nie zabrakło też pierścionków – od obrączki po sygnet. Na życzenie Magdy Mołek, często nagrywającej rozmowy online, projektanci W. Kruk stworzyli specjalną jubilerską ozdobę na bezprzewodowe słuchawki.

W kolekcji MEA, po raz pierwszy we współpracy z ambasadorką, projektanci W. Kruk stworzyli również akcesoria. Zaprojektowano 6 wzorów barwnych jedwabnych chust w rozmiarach od 70 x 70 cm do 140 x 140 cm. Każda z nich nawiązuje do motywu drogi. W propozycjach na sezon jesienno-zimowy znajdą się również skórzane torby, etui i portfele inspirowane stylem Magdy Mołek. Granatowe i bordowe torby cross-body w dwóch rozmiarach i z kolorowymi paskami kolorystycznie nawiązują do jedwabnych chust MEA. 

Nowa kolekcja autorskiej biżuterii MEA oraz akcesoria Magdy Mołek dla W. Kruk dostępne są od 14 września w sklepie internetowym wkruk.pl, od 23 września w wybranych salonach firmowych W. Kruk a od początku października w salonach w całej Polsce.

***

Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Wszystko płynie

Wszystko płynie

Warszawa | 1 sierpnia 2022

Luksusowa biżuteria od polskiej marki rzemieślniczej Beller

Luksus w stylu vintage

Luksus w stylu vintage

Warszawa | 10 lutego 2022

Odwiedzamy nowy butik Jagg, który stworzyło trio znakomitych projektantek wnętrz

YES Hearts & Arrows. Ogień wiecznej miłości

Unikalny szlif

Warszawa | 9 października 2020

YES Hearts & Arrows. Ogień wiecznej miłości

Kolekcja Więzi. Marka Umiar zachęca do pielęgnowania relacji

Więzi

Warszawa | 8 października 2020

Tej jesieni marka Umiar zachęca do pielęgnowania relacji

Nowa kolekcja ParelParel w hołdzie feministycznej ikonie, artystce Georgii O’Keeffe

Feministyczny hołd

Warszawa | 3 października 2020

Kolekcja ParelParel w hołdzie feministycznej ikonie Georgii O'Keeffe