Bo elegancja tkwi w prostocie

Kolekcja Sunset zaprojektowana przez Katarzynę Jasyk dla marki Happy Sleep doczekała się nowego modelu. To już drugie łoże z geometrycznym wezgłowiem.

Podobnie jak w modelu Sunset 1 projektantka konsekwentnie używa motywu koła, udowadniając, że elegancja tkwi w prostocie. Dla tego modelu zarezerwowane są pastelowe kolory ziemi oraz blade błękity nieba. Łoże Sunset 2 obite jest miękką, aksamitną tkaniną, przez to wnętrze sypialni staje się bardzo przytulne i przyjazne.

Łoża z kolekcji Sunset od Happy Sleep dedykowane są nie tylko do wnętrz hotelowych, ale również prywatnych apartamentów.
 
Katarzyna Jasyk to niezwykle kreatywna projektantka z 12-letnim doświadczeniem, na co dzień związana z trzema polskimi markami: Happy Barok, Happy Sleep oraz Monkey Machine, dla których projektuje meble i akcesoria, ostatnio lampy. Jej projekty często nawiązują do stylu Bauhaus i estetyki Grupy Memphis. W projektowaniu odważna i bezkompromisowa. Lubi kolor i geometrię. W 2020 roku Katarzyna Jasyk była nominowana do Design Alive Awards w kategorii Kreator.

Co ciekawe na przełomie kwietnia i maja, do kolekcji Sunset dołączy seria geometrycznych dywanów zaprojektowana przez Katarzynę dla polskiej marki Dywanowy.com

Model dostępny na: www.happysleep.pl
Więcej na: www.katarzynajasyk.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Trzy kolory awangardy

Trzy kolory awangardy

Warszawa | 18 lutego 2022

Geometryczne abstrakcje wyznacznikiem jednego z ciekawszych nurtów – De Stijl

Porcelana z dozą humoru

Porcelana z dozą humoru

Warszawa | 2 sierpnia 2021

Katarzyna Jasyk zaprezentowała pierwszy w swojej karierze porcelanowy serwis