Sofa Swyft Model 01 Velvet granatowa - nagroda w konkursie Swyft x yestersen

WYGRAJ SOFĘ SWYFT: INNOWACYJNY MEBEL, KTÓRY ODNAJDZIE SIĘ W KAŻDYM WNĘTRZU

TEKST: IRA VELES. ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WARSZAWA 30.7.2020

DESIGN RZECZY YESTERSEN

Yestersen we współpracy z marką Swyft organizuje konkurs, w którym do wygrania jest trzyosobowa sofa Swyft! Poznaj innowacyjną kanapę, która zmieści się w kompaktowym pudełku i odnajdzie się w każdym wnętrzu - a złożysz ją samodzielnie, bez użycia narzędzi!

Swyft powstał dzięki rewolucyjnemu podejściu projektantów, rzemieślników i strategów do tworzenia mebli wysokiej jakości. Ucieleśnia wszystko, co współcześni ludzie kochają najbardziej - wygodę, jakość, uczciwość i zrównoważony rozwój.

Sofa Swyft mieści się w pudełku i można ją w pojedynkę, bez żadnych narzędzi, złożyć w 5 minut. Produkty Swyft są zaprojektowane z myślą o łatwym transporcie, magazynowaniu i składaniu. Przemyślana specjalnie po to, by zapakowana w karton była łatwa do przeniesienia samodzielnie i nie angażowała do wniesienia sztabu ludzi. Ostatnie, ważnym było, by sofę mogła złożyć jedna osoba, bez narzędzi, w krótkim czasie. Postawione wyzwanie stało się rzeczywistością.

Dowiedz się jak wygrać sofę Swyft!

konkurs_yest_designalive

Weź udział w konkursie na Instagramie i wygraj sofę Swyft Model 01! Wystarczy, że opublikujesz komentarz pod postem konkursowym na profilu yestersen, oznaczysz dwóch znajomych i odpowiesz na pytanie konkursowe: „Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać sofę Swyft! Puść wodze wyobraźni - wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź!”

By wziąć udział w konkursie:

1. Upewnij się, że obserwujesz konto @yestersen i @swyft_home na Instagramie
2. W komentarzu pod postem konkursowym na profilu @yestersen dostępnym tutaj oznacz dwóch znajomych i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś/powinnaś wygrać sofę Swyft!". Wygrywa najbardziej kreatywna odpowiedź!

Konkurs trwa do 10 sierpnia!

Więcej informacji i regulamin konkursu: ystr.sn/konkurs-swyft-yestersen