SYSTEM BARDZO WSPÓŁCZESNY

MAR

STADTLOHN 26.7.2013

DESIGN RZECZY

Kompletne wyposażenie salonu dające jeszcze większą wszechstronność we współczesnym życiu zaproponowała niemiecka marka Hülsta. Znajduje się w nim właściwie odpowiedź na każdą potrzebę, jaka tylko może pojawić się w salonie każdego domu.

System nazywa się Mega-Design i rzeczywiście zachwyca swoją mocą. To domowe biuro, w którym skorzystamy z przepastnej biblioteki czy też znajdziemy przestrzeń dla kina domowego. System składa się z paneli o różnych rozmiarach i kształtach. Co więcej, swobodnie można "dokładać" dodatkowe elementy, jak np. biurko.

Meble, choć sprawiają wrażenie ponadczasowych, nie są tymi z gatunku ciężkich. Producent zapewnia dużą dowolność w ich personalizacji. Są dostępne w wielu wykończeniach: mogą zostać pokryty lakierem, a także w wersjach naturalnych, jak dąb czy orzech. Oczywiście są dostępne w wielu kolorach.

Możemy także liczyć na wielobarwne akcent, jak choćby w przesuwanych drzwiach, będących podstawą konkstrukcyjną. To od ich ustawienia zależy, gdzie zdecydujemy się umieścić biblioteczkę, a gdzie np. regał.

Dostępny na zapytanie.

Więcej: www.huelsta.com

Mega-Design - nowa propozycja marki Hülsta. fot. Materiały prasowe

System składa się z paneli o różnych rozmiarach i kształtach. fot. Materiały prasowe

To domowe biuro, w którym skorzystamy z przepastnej biblioteki czy też znajdziemy przestrzeń dla kina domowego. fot. Materiały prasowe