Kosmos jest czarny, więc przy realizacji sesji zdjęciowej fotograf postawił na mocno ucharakteryzowanie modelki, zabieg prawie scenograficzny. Fotografia: Jacek Kołodziejski; stylizacja: Marta Harner Studio & Małgosia Poznańska; make up: Ala Gabillaud; model: Samia Magda Mja.

SPOJRZENIE W GWIAZDY

TEKST: WOJCIECH TRZCIONKA, ZDJĘCIA: JACEK KOŁODZIEJSKI

WARSZAWA 14.2.2016

DESIGN MODA RZECZY

Aphelium w astronomii to punkt orbity okołosłonecznej ciała niebieskiego, najbardziej oddalony od Słońca. To także nazwa najnowszej kolekcji srebrnej biżuterii marki TAKK.

Motywem przewodnim wszystkich projektów polskiej marki jubilerskiej, założonej przez Agnieszkę Kuczyńską i Katarzynę Orłowską, jest ich koncept nawiązujący do zjawisk naturalnych. W poprzednich seriach produktowych TAKK inspiruje się ziemią i jej właściwościami fizycznymi. W najnowszych patrzy już w górę, na gwiazdy. Również wybór materiału nie jest przypadkowy. Srebro powstaje m.in. w wyniku wybuchu gwiazd – astrofizycy odkryli, że ten minerał pojawił się również w trakcie eksplozji Supernovy. Całość zatem wykonana jest ręcznie ze srebra. W skład kolekcji Aphelium wchodzą: naszyjnik i dwa rodzaje kolczyków.

Więcej na: www.takk.pl

takk_designalive - 1

takk_designalive - 5

takk_designalive - 4

takk_designalive - 3

takk_designalive - 2