SEKRETNE MIEJSCE, KTÓREGO NIE ZNAJDZIESZ W ŻADNYM PRZEWODNIKU

TEKST: JUS, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

WARSZAWA 30.7.2019

DESIGN MIEJSCA YESTERSEN

Największa polska platforma z designem otwiera kawiarnię, w której łączy się miłość do wyjątkowych przedmiotów i kawy. W warszawskim showroomie w przedwojennej willi w Śródmieściu można będzie teraz napić się kawy w otoczeniu najlepszego designu.

Yestersen café przy ul. Lekarskiej 5 to kontynuacja wizji marki na wyjątkową przestrzeń zlokalizowaną w zabytkowej willi z ogrodem w centrum Warszawy. Mieszczący się w niej pierwszy sklep stacjonarny i showroom marki miał swoją premierę w kwietniu tego roku. Przestrzeń wypełniają aranżacje elementów wystroju dostępnych na yestersen: mebli, oświetlenia i dekoracji, oraz stylowe drobiazgi: albumy i akcesoria papiernicze. Podobnie jak w sieci, najlepszy współczesny design miesza się tam z ikonami vintage i antykami. - Chcemy, by Yestersen Warsaw tętniło życiem. Na co dzień odwiedza nas wielu przyjaciół marki i nowych klientów, w czerwcu zorganizowaliśmy nasz pierwszy, lokalny targ kwiatowy. Wiele razy słyszeliśmy, że wśród pięknych przedmiotów w naszej przestrzeni można poczuć się jak w domu. Teraz można swobodnie spędzać tu czas z filiżanką kawy – pracując, lub spotykając się z przyjaciółmi – mówi Karol Misztal, założyciel i CEO yestersen.

Wystrój yestersen café to miejska ucieczka do rajskiej oazy. Gdzieś pomiędzy kubańską Hawaną i egzotycznym Meksykiem – w środku miesza się wyspiarski klimat tropików z kultowym czeskim designem vintage. Przeplatają się tekstury i kolory: od skór, przez futerka, po welury, zieleń szałwii z wariacjami soczystego różu. Rośliny zdobią kultowe ścianki Holešov projektu L. Voláka, a kawę wypić można przy stolikach projektu J. Halabali. Klimatyczna przestrzeń wychodzi na miejski ogród i dwupoziomowy taras, ukryte w cieniu drzew z drugiej strony budynku. Gdy tylko pogoda dopisuje, można zrelaksować się tam na rattanowych fotelach z ogrodowej kolekcji yestersen.

Więcej na: www.yestersen.com