„PRZYZIEMNY” DESIGN

TEKST PROMOCYJNY

CZYŻOWICE 7.8.2015

DESIGN RZECZY

Nawierzchnie wpisujące się stylem w trendy nowoczesnej architektury to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na dobry design w każdej dziedzinie życia. Polska marka Modern Line oferuje produkty powstałe z myślą o wszystkich, którzy poszukują inspirującego wzornictwa również na… ziemi.

Produkty nawierzchniowe Modern Line zaskakują podejściem do tematu tak - chciałoby się powiedzieć - „przyziemnego”. Projektanci marki wychodzą naprzeciw klienta wymagającego, który nie tylko poszukuje produktów najwyższej jakości, ale stawia również na kreatywność i prostotę. Modern Line umożliwia bowiem projektowanie nawierzchni z jednej strony minimalistycznych i subtelnych, z drugiej zaś daje pole do tworzenia kompozycji dynamicznych i intrygujących formą. Wszystkie idealnie wpisują się w aranżacje nowoczesne.

Minimalizm, interesujące faktury, geometryczne kształty, monochromatyczna kolorystyka oscylująca wokół odcieni bieli i szarości – to dzięki tym cechom kolekcji tarasy, podjazdy, chodniki czy pasaże wkraczają w nowoczesny wymiar designu. Ale nawierzchnie Modern Line to nie tylko świetne wzornictwo, ale również praktyczność i jakość z najwyższej półki.

Obok naturalnych właściwości betonu nawierzchnie Modern Line zabezpieczone są autorskimi systemami producenta: BPQ (podnosi odporność na zabrudzenia, chroni przed wnikaniem wody) i BCQ (intensywna i nieprzygaszona kolorystyka betonu), są także impregnowane. Dodatkowo do ich produkcji używane są materiały uszlachetniające, gwarantujące najwyższą jakość i trwałość.

Kolekcja Modern Line obejmuje płyty: prostokątną o gładkiej powierzchni - Solid, wpisującą się w linię produktów ekologicznych – ecoSolid, ryflowaną - Style, przełamującą schemat standardowych kształtów nawierzchni – trójdzielny trapez Multi, kwadratową - Cube oraz ręcznie lane z betonu architektonicznego: wydłużoną alternatywę dla desek tarasowych - Longer i jedną z najcieńszych na rynku - dwucentymetrową Slim. Dzięki modułowości, (dopasowane do siebie wymiary oraz kolorystyka) płyty doskonale komponują się z betonowymi meblami kolekcji, można je także łączyć ze sobą, tworząc ciekawe zestawienia. Wszystkie nawierzchnie Modern Line objęte są 5-letnią gwarancją.

Więcej o produktach na: www.modernline.info.pl