NOWA SERIA MEBLI PROJEKTU MLEKO LIVING

TEKST: JUS, ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE

KRAKÓW 26.4.2019

DESIGN RZECZY

Mleko Living to marka meblowa i studio projektowe założone w 2016 roku przez architektów Katarzynę Załuską i Michała Załuskiego. Firma skupia się na łączeniu minimalistycznej i użytkowej stylistyki z naturalnymi materiałami i wysoką jakością wykonania. I właśnie zaprezentowało nową serię minimalistycznych mebli do salonu i domowego biura.

Biurko Faculty łączy piękno naturalnego dębu ze stabilnością i elegancją stalowej konstrukcji nóg. Prosta forma i dobór materiałów sprawiają, że biurko ma ponadczasowy charakter, który pasuje zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. Wyposażone jest w dyskretną szufladę, która pomieści podręczne akcesoria. Brak zbędnych elementów pozwala użytkownikowi rozwinąć kreatywność i skupić się na pracy. Dostępne w trzech kombinacjach kolorystycznych.

Pivot to prosty stolik kawowy o dynamicznej formie. Nazwa odnosi się do jego obrotowej konstrukcji: nogi stołu pakowane są na płasko a za pomocą kilku śrub, w tym jednej mocowanej na środku, stają się stabilną podporą dla drewnianego blatu. Całość jest lekka - dosłownie i w przenośni. Dostępne w trzech kombinacjach kolorystycznych.

Blaty mebli wykonane są z płyty stolarskiej z litego drewna iglastego i naturalnego forniru dębowego. Do ich wykończenia wykorzystano naturalne oleje i woski. Meble wytwarzane są lokalnie przez polskich rzemieślników.

Pomocnik Attaché to dostojny towarzysz codziennych rytuałów. Ciężka kamienna podstawa i lekki stalowy blat nadają mu stabilności i elegancji. Połączenie klasycznego marmuru i nowoczesnej stali sprawia, że będzie się on prezentował dobrze w każdym wnętrzu. Co więcej naturalna tekstura kamienia czyni każdy egzemplarz unikatowym. Attaché świetnie odnajdzie się w roli pomocnika obok kanapy, małego stolika kawowego jak również szafki nocnej.

Więcej na: www.mlekoliving.com