MIŁE POŁĄCZENIE

WARSZAWA 8.11.2019

DESIGN RZECZY

Minimalistyczny design i dobra funkcja. Take me HOME prezentuje nowe produkty

Wśród nowości polskiej marki Take me HOME pojawiła się ciekawa propozycja stworzona przez Lubo Mejera. Słowacki projektant wprowadził nowe rozwiązanie w stolikach kawowych MILO, które można wykorzystać gdy przychodzą goście i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni blatu na ich ugoszczenie. Produkt składa się z dwóch niezależnych mebli o różnych wysokościach – jednego aluminiowego oraz drugiego drewnianego. W kolekcji wdrożono pomysł na przenikanie się, połączenie oraz rozłożenie tych dwóch elementów. Możemy wówczas rozłożyć mebel częściowo – w zależności od potrzebnej powierzchni – pozostawiając połączenie stolików za pomocą jednej tylko wspólnej nogi, lub dwóch nóg. W serii MILO znajdziemy stoliki w kształcie okręgu, kwadratu, prostokąta, trójkąta oraz piękną konsolę.

Take me HOME to polska marka, utworzona w 2013 roku, która zdążyła na dobre zaistnieć na europejskim rynku minimalistycznych mebli. Inspirowane stylem skandynawskim, oryginalne i piękne konstrukcje w prostych, geometrycznych formach współtworzone są zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi projektantami.

Lubo Majer ukończył Projektowanie mebli na Politechnice w Zwoleniu i od 1995 roku kreuje meble pod własnym nazwiskiem, jednocześnie współpracując z takimi firmami jak: Ton, Fosali, Dizajno. Mejer stawia na ciągłe dążenie do poprawy, zrozumienia ludzi oraz ich potrzeb, a także do jak najlepszego wykorzystania materiałów. Odważnie eksperymentuje i wprowadza w życie coraz to nowsze pomysły. Jego celem jest tworzenie elementów, które łączą funkcję i formę po to, aby wzbogacić życie ich użytkowników.

Milo_designalive - 1

Milo_designalive - 2

Milo_designalive - 4

Milo_designalive - 5

Milo_designalive - 6

Milo_designalive - 7