KOSMICZNY ZEGAREK RADO R-ONE

ŁP

LENGNAU 17.10.2012

DESIGN RZECZY

Szwajcarska marka Rado wprowadza w tym roku na rynek limitowaną edycję 300 zegarków Rado R-One. Zapisy na zegarek już trwają i chętnych nie brakuje nawet w Polsce. R-One kosztuje ponad 50 tys. zł.

Rado R-One to niezwykłe połączenie nowoczesnych materiałów z turkusowymi detalami. Chronograf przypomina zdjęcie atmosfery ziemskiej, wykonane z kosmosu. Turkusowe i srebrne detale z metalicznym połyskiem lśnią uwodzicielsko w połączeniu z tajemniczym głęboko czarnym tłem. Trzy małe okrągłe tarcze chronografu zdobią główną tarczę, podobnie jak doskonale uformowane planety - nadając całości futurystyczny charakter.

Automatyczny szwajcarski mechanizm z sześcioma wskazówkami, jeden z najmniejszych na świecie, które zostały kiedykolwiek wyprodukowane, przekazuje dokładny czas do tarczy zegarka Rado R-One. Okienko datownika, znajdujące się między godziną 3 i 4, wkomponowuje się idealnie pomiędzy kolistą numerację. Natomiast koperta, dzięki niezwykle odpornej, ceramice hight-tech i starannie przymocowanym, zaokrąglonym szkle, jest arcydziełem pod względem kreatywności i trwałości. Kolejnym charakterystycznym elementem tego zegarka jest czarny pasek z kauczuku z delikatną szarą linią, która nawiązuje do kształtu zegarka. Jest on dodatkowo wyposażony w 3-stopniowe zapięcie tytanowe z czarnym pokryciem z ceramiki.

Każdy z 300 zegarków limitowanej edycji znajduje się w wyjątkowym drewnianym pudełku, nawiązującym do kształtu zegarka, chroniąc go jednocześnie, jak kapsułę czasu.

Wiącej: www.rado.com

Zegarek Rado R-One. fot. Materiały prasowe

Szwajcarska marka wprowadzi ich na rynek zaledwie 300. fot. Materiały prasowe