Zegarek pełen kontrastów

Rado zaprosiło Bethan Gray do swojego zespołu projektowego, aby połączyć jej zmysł do materiałów i oko do detali z rewolucyjnym designem zegarków True Thinline.

Szwajcarska firma zegarmistrzowska Rado kontynuuje współpracę ze znanymi światowymi projektantami w zakresie wzornictwa zegarków. Tym razem, koncentrując się na nowoczesnej linii True Thinline, Rado współpracowało z wielokrotnie nagradzaną brytyjską designerką Bethan Gray, aby połączyć luksusowe materiały i intrygujące elementy w najcieńszym, ceramicznym zegarku.

Bethan Gray, której projekty słyną ze śmiałych tekstur, wzorów i luksusowych materiałów, wypracowała swój oryginalny styl, któremu zawdzięcza światową sławę. Rado zaprosiło Bethan Gray do swojego zespołu projektowego, aby połączyć jej zmysł do materiałów i oko do detali z rewolucyjnym designem zegarków True Thinline.

Limitowana edycja True Thinline Studs, zainspirowana projektami mebli i tkanin, wyróżnia się szarą, połyskującą tarczą ze wzorem naśladującym technikę markietażu, nawiązującym do wyglądu unikalnych kreacji projektantki. Kontrastujące z powierzchnią tarczy, barwione na złoto logo Rado zdaje się unosić w powietrzu. Pełen kontrastów jest także pasek. Elastyczna, ziarnista, czarna skóra stanowi tło dla barwionych na złoto ćwieków, ułożonych w asymetryczny wzór przywodzący na myśl, grę w klasy. Matowo czarna koperta monobloc z ceramiki high-tech, złoty pierścień wokół tarczy i koronka dopełniają estetykę zegarka.

Zegarek cechuje ekstremalna lekkość, odporność na zarysowania i właściwości hipoalergiczne, z których słynie cała linia tych modeli Rado. Więcej na: www.rado.com

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Prosty, stylowy, z technicznym twistem

Prosty i stylowy

Lengnau | 5 lipca 2018

Najnowszy model Rado - True Open Heart Automatic.

Rado True Face. Ekskluzywny zegarek stworzony we współpracy z Oskarem Ziętą

Rado True Face

Lengnau | 5 października 2017

Ekskluzywny zegarek stworzony we współpracy z projektantem Oskarem Ziętą