KOLEKCJA LIMITOWANA MODERN LINE

TEKST PROMOCYJNY

CZYŻOWICE 3.3.2016

ARCHITEKTURA DESIGN RZECZY

Produkty z betonu architektonicznego wciąż zaskakują. Dowodem na to może być limitowana kolekcja, która pojawiła się w ofercie polskiego producenta Modern Line. Przygotowane na potrzeby katowickiego 4 Design Days komplety mebli Gravity i Focus zyskały miano Orange Exclusive. 
I faktycznie - udowadniają one, że współcześnie beton może być traktowany jako materiał idealny 
do tworzenia produktów luksusowych.

Modern Line od dawna przełamuje stereotypy dotyczące betonu. Znajdujące się w portfolio marki produkty przeczą powszechnym poglądom, że to, co betonowe, musi być szorstkie, ciężkie i masywne. Meble o ścianach odchudzonych nawet do 2 cm wykonane z satynowego w dotyku betonu, ujmujące smukłością i i subtelnością kształtów, zaskakujące odważnym podejściem do formy. Tak w skrócie można opisać produkty Modern Line, a co za tym idzie również kolekcje Gravity i Focus.

Roboczy3435a

Orange Exclusive to odważne połączenie białego betonu oraz pomarańczowych dodatków. 
W przypadku Gravity występujące w wersji standardowej drewno zastąpiono pomarańczowym laminatem. Zabieg polegający na połączeniu błyszczącego blatu i gładkiego betonu zaowocował uwydatnieniem ekskluzywnego wyglądu mebli. Stołek i stolik Focus to równie kontrastowe połączenie zimniej bieli betonu i ciepłej pomarańczy, tym razem filcu. I w tym przypadku osiągnięto zamierzony efekt podkreślenia niezwykłej uniwersalności betonu, który okazuje się być tworzywem zdolnym do wielu metamorfoz. Może być stosowany jako budulec produktów pasujących 
do przestrzeni industrialnych, loftów, ogrodów, parków, wnętrz publicznych i tych właśnie luksusowych.

Tak jak wszystkie meble marki kolekcja Orange Exclusive została wykonana metodą ręcznego odlewania. Pozwala to zapewnić produktom najwyższą jakość, precyzję wykonania oraz dbałość 
o najmniejsze detale. Kolekcja dowodzi też tego, że Modern Line sukcesywnie i wytrwale kieruje się swoją filozofią zmieniania tego, co znane w wyjątkowe.

Więcej o produktach na: www.modernline.info.pl

Roboczy3417a

Roboczy3422a

Roboczy3440a