JEDZIESZ DO MEDIOLANU? DAJ NAM ZNAĆ!

19.2.2012

WYDARZENIA

Projektanci, studia i grupy projektowe, instytucje, producenci i dystrybutorzy - jeśli wybieracie się w tym roku do Mediolanu na Salone Internazionale del Mobile i będziecie prezentować swoje produkty - dajcie nam znać, ponieważ przygotowujemy specjalny targowy przewodnik.

Publikację tworzymy wraz z Fundacją Creative Project zajmującą się m.in. promocją polskiego designu za granicą, organizującą entuzjastycznie przyjmowane ekspozycje polskiego młodego wzornictwa. W przewodniku chcemy zaprezentować wszystkie polskie produkty oraz usługi i ich twórców, którzy będą obecni na tegorocznej edycji najważniejszych targów designu na świecie. Publikacja powstaje z myślą o osobach odwiedzających targi, w tym m.in. dziennikarzach międzynarodowych mediów oraz wpływowych ludziach ze świata designu.

Przewodnik ma nie tylko pokazać wszelkie inicjatywy obecne w polskim wzornictwie, ale również dużą różnorodność. Od czasu pierwszej dużej wystawy "Young Creative Poland" w Triennale przed dwoma laty zmieniło się wiele, i polscy twórcy oraz ich obiekty są obecne niemal we wszystkich zonach mediolańskich targów.

W przewodniku znajdzie się także miejsce dla przedsięwzięć związanych z designem, centrów wzornictwa, targów, festiwali i innych wydarzeń. Słowem, na łamach pojawi się wszystko to, co dzieje się niemal codziennie w polskim wzornictwie.

Czekamy na informacje od Was. Piszcie na adres: redakcja@designalive.pl

Targi iSaloni odbędą się już po raz 51. w dniach 17-22 kwietnia.

Więcej: www.cosmit.it, www.creativeprojectfoundation.com

W ub. roku targi były rekordowe, liczba odwiedzających przekroczyła 321 tys., w tym prawie 6 tys. dziennikarzy z całego świata. fot. Alessandro Russotti

Wystawa "Young Creative Poland: in Production" podczas ubiegłorocznych targów. fot. Jan Lutyk

Salone Internazionale del Mobile żyje w kwietniu cały Mediolan. fot. Alessandro Russotti