EMPIK CAFE STAWIA NA ORYGINALNY DESIGN

TP

4.8.2011

RZECZY

Sieć Empik cafe rozpoczęła pracę nad nowym modelem swoich punktów oraz proces remodelingu wnętrz istniejących kawiarni. Mają one stać się ulubionym miejscem spotkań osób nowoczesnych, kreatywnych i doceniających zarówno dobrą kawę, jak i design.

- Naszą ambicją jest stworzenie nowej wartości na rynku kawiarni poprzez połączenie zarówno wysokiej jakości produktów z nowoczesnym designem. Chcemy, aby stanowiło to wyróżnik sieci i jej rozpoznawalny symbol - wyjaśnia Krzysztof Kaliciński, dyrektor generalny Empik cafe.

Pierwsze zmiany pojawiły się w maju w dwóch warszawskich kawiarniach: na rogu Nowego Światu i Alej Jerozolimskich oraz w C.H. Arkadia. Spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. - W przygotowaniu są modyfikacje kolejnych 10 lokali. Modelowa kawiarnia empik cafe powstanie we Wrocławiu w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. W obecnej chwili pracujemy nad szczegółami wystroju - dodaje Krzysztof Kaliciński.

Pracując nad nowym modelem Empik cafe współpracuje z firmą NAP, która projektuje i produkuje nowe rozwiązania. NAP to dystrybutor i producent mebli i dodatków do strefy wypoczynku we wnętrzach prywatnych i użytkowych. Firma posiada autorską kolekcję mebli tapicerowanych, wykonuje również zabudowy stolarskie oraz inne elementy wyposażenia wnętrz. Jest także wyłącznym w Polsce dystrybutorem norweskich łóżek i materaców Jensen.

Więcej: www.nap.com.pl i www.empikcafe.pl

Pracując nad nowym modelem Empik cafe współpracuje z firmą NAP, która projektuje i produkuje nowe rozwiązania. fot. Materiały prasowe

Pierwsze zmiany pojawiły się w maju w dwóch warszawskich kawiarniach. fot. Materiały prasowe

- Naszą ambicją jest stworzenie nowej wartości na rynku kawiarni poprzez połączenie zarówno wysokiej jakości produktów z nowoczesnym designem - wyjaśnia Krzysztof Kaliciński, dyrektor generalny Empik cafe. fot. Materiały prasowe