Prosty, stylowy, z technicznym twistem

Najnowszy model Rado – True Open Heart Automatic, to zegarek pod każdym względem: wyposażony w jakościowy szwajcarski mechanizm, zamknięty w kopercie o konstrukcji monobloc, wykonanej z ceramiki high-tech w efektownym spektrum kolorów.

Wymyślona na nowo, zaprojektowana i włączona do oferty w 2015 roku, linia modeli True to jedna z najpopularniejszych kolekcji Rado. To propozycja zegarków reprezentująca szereg cech, które pokochali miłośnicy zegarmistrzostwa. Od powrotu na rynek modele z kolekcji True otrzymały kilka prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa.

Nowy True Open Heart Automatic posiada kluczowe zalety Rado. Ma lekką i odporną na zarysowania, ceramiczną kopertę oraz szafirowe szkło. Stanowią one tło, eksponujące najważniejsze elementy mechanizmu ukrytego w jego wnętrzu. Dzięki geometrycznym wycięciom w tarczy okalającym przekładnię chodu, włos balansu i płyty mechanizmu; wyraźnie widać, co napędza ten techniczny model. Rezerwa chodu do 80 godzin stanowi gwarancję, że podglądający pracę mechanizmu będą mieli dużo czasu, by zachwycać się ruchem jego elementów.

Oferowany w kopertach z plazmowej, intensywnie czekoladowej lub polerowanej na wysoki połysk, czarnej ceramiki True Open Heart Automatic jest nie tylko atrakcyjnym dodatkiem do każdego ubioru, ale także zapewnia maksymalny komfort użytkowania, z którego słyną ceramiczne zegarki Rado.

Więcej na: www.rado.com
              

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Zegarek pełen kontrastów

Pełen kontrastów

Lengnau | 9 kwietnia 2019

Zegarek stworzony we współpracy z brytyjską projektantką Bethan Gray.

Rado True Face. Ekskluzywny zegarek stworzony we współpracy z Oskarem Ziętą

Rado True Face

Lengnau | 5 października 2017

Ekskluzywny zegarek stworzony we współpracy z projektantem Oskarem Ziętą