Zachwycające wnętrza agencji reklamowej

Wykorzystując znane od tysięcy lat techniki rzemieślnicze projektanci z Bezy przygotowali projekt wnętrza i mebli dla krakowskiej agencji reklamowej Hand Made. Projekt oparty jest na indywidualnym podejściu do potrzeb klienta, celem było stworzenie ciekawej i jednocześnie funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

Projekt poprzedziły liczne spotkania z klientem, aby lepiej zdefiniować jego potrzeby. We wnętrzach agencji postawiono na zestawienie niebieskiego i złota. To właśnie te kolory dominują w recepcji czy też w pokoju szefów. Specjalnie do tego wnętrza stworzono serię ręcznie robionych mebli oraz lamp. Przy projekcie wykorzystano tradycyjne, rzemieślnicze techniki takie jak młotkowanie, żłobienie, shibori czy też stiuk. Wszystkie meble zostały wykonane ręcznie przez lokalnych rzemieślników.

Efektem prac jest unikalne wnętrze o dostosowanej do potrzeb klienta funkcjonalności. Wyróżnia je nietypowa kolorystyka i oryginalne meble, które z pewnością zapadną w pamięć potencjalnym klientom agencji. Dzięki klasycznemu i eleganckiemu charakterowi wnętrze sprawdzi się przez długie lata.

Design Team: Anna Łoskiewicz-Zakrzewska, Zofia Strumiłło-Sukiennik, Tomasz Korzewski, Krzysztof Benke. Więcej na: www.beza-interiors.pl i www.hand-made.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Warszawski UL

Warszawski UL

warszawa | 21 maja 2019

Co-working studia Beza Projekt inspirowany biurami z lat 50. i 60.

Davis i Beza Projekt z nagrodą za najlepsze stoisko

W świecie tkanin

Poznań | 26 marca 2019

Davis i Beza z nagrodą za najlepsze stoisko na Home & Decor.

Stołeczny The Nest – jedno z najgorętszych miejsc na mapie światowych coworków

Gniazdo

Warszawa | 27 stycznia 2019

The Nest, to jedno z najgorętszych miejsc na mapie światowych coworków.