Letni numer „Design Alive”. O młodym pokoleniu twórców

Ten numer dedykujemy młodemu pokoleniu twórców. Oddajemy im głos i prezentujemy ich śmiałe projekty. Zapraszamy do lektury letniego wydania „Design Alive”.

Odmienioną od tego wydania okładkę oddajemy meblowym rewolucjonistom, twórcom marki Tylko: Hannie Kokczyńskiej, Jackowi Majewskiemu, Benjaminowi Kunie i Mikołajowi Molendzie, którzy działając z Warszawy, stworzyli zupełnie nową kategorię na globalnym rynku wyposażenia wnętrz. Ich meble „przymierza się” do mieszkania i zamawia poprzez aplikację z dostawą pod drzwi. Świat zakochał się w tej prostocie, a inwestorzy – w udziałach sturtupu Tylko. A my zagłębiamy się w historię ich sukcesu.

Magazyn kosztuje 15 zł. Dostępny jest w salonikach prasowych oraz w naszym sklepie z dostawą do domu, w prenumeracie lub w wersji cyfrowej. Zabierzcie „nas” ze sobą na wakacje i oznaczajcie się z magazynem na Instagramie

Co ponadto? Odwiedzamy piękne mieszkania w Gdańsku, Londynie i Nowym Jorku, a wraz z projektantką mody Natalią Siebułą zaglądamy do ikonicznego wrocławskiego Igloo prof. Witolda Lipińskiego. Prezentację wnętrz i nowości przeplatamy inspirującymi rozmowami: z projektantem Nikodemem Szpunarem, twórcami fotograficznego Pion Studio: Basią Kuligowską i Przemysławem Niecieckim oraz twórczyniami Balagan: Agatą Matlak-Lutyk i Hanną Ferenc Hilsden, które za stworzenie rozpoznawalnej marki i jej organiczne rozwijanie w duchu zrównoważonego rozwoju otrzymały nagrodę Design Alive Awards 2020 w kategorii Strateg. Spotykamy się też z artystką multidyscyplinarną Adą Gruszką i Michałem Paszkowskim, dyrektorem marki Steinberg, którzy wspólnie postanowili pokazać jak w kreatywny sposób promować dziś markę.

To tylko wybrane tematy z tego numeru. Resztę odkryjecie zaglądając do środka. Miłej lektury i pięknych wakacji z „Design Alive”!

„Design Alive”

Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: