VANK przedstawia mobilne meble do szybkich spotkań

Efektywne, współczesne biura wymagają narzędzi dla zespołów zwinnych, które pracują w warunkach nagłych zmian w otoczeniu i funkcjonowaniu biznesu czy w sytuacji kryzysowej. Zwinny, czyli zręczny, zwrotny, szybki i zgrabny. Zwinna filozofia czy kultura pracy to szybka droga do celu, która omija planowanie i formalności lub stawia je na dalszym planie. Zamiast tworzenia strategii, procedur i trzymania się przeanalizowanego szczegółowo planu, działa się elastycznie z zespołami ludzi. Zwinność w biznesie pozwala szybko i efektywnie odpowiadać na zmiany. Zmiana jest jedyną stałą i najważniejsze jest to, aby była odpowiednio zarządzana, komunikowana i uzmysławiana. Otoczenie, warunki „tu i teraz” wyznaczają kierunek, a zespół projektowy umożliwia swobodę realizacji. Rozwiązanie powinno być przekazywane do klienta jak najszybciej, nawet jeśli nie jest w pełni gotowe.

Odpowiedzią na potrzebę elastycznego i zwinnego biura jest kolekcja VANK_CO.

To nowe hokery i stoliki do szybkich spotkań i spontanicznych rozmów, przysiadania się na chwilę, „pochylania się” nad ulepszanym projektem. Nazwa pochodzi od pojęcia co-workingu, gdzie kooperacja i budowanie zgodnej społeczności ma największe znaczenie, a rozmowa i wzajemne inspirowanie się pobudzają kreatywność i motywują do działania.

Hokery i stoliki CO znajdą swoje zastosowanie w częściach wspólnych przestrzeni biurowych, gdzie różne działy mogą ze sobą współpracować. To narzędzie do spotkań i burz mózgów w przestrzeniach otwartych. Można je aranżować w strefach kreatywnych, miejscach pracy nad projektem oraz w firmowych kawiarniach i jadalniach.

Mobilne hokery CO charakteryzują się wyraziście pochylonym siedziskiem. Dostępne są w trzech wysokościach oraz wyposażone w podnóżki i zwinne rolki hamujące pod obciążeniem. Opcjonalnie – w oparcie części lędźwiowej. Metalowy stelaż dostępny jest w różnych kolorach. Umożliwia to tworzenie ciekawych połączeń kolorystycznych z barwami tapicerek podkreślając indywidualność użytkowników.

Kolekcja obejmuje też stoliki CO o podstawie talerzowej wsparte na kolumnie z pneumatyczną regulacją wysokości. Stoliki na kółkach mogą być jednoosobowymi biurkami zmieniającymi swoje miejsce w przestrzeni coworkingowej.

Vank to wyrafinowana przyszłość, zbudowana na kanwie doskonałego rzemiosła: – Tworzymy meble. Obiekty. Znaki w przestrzeni. Wierzymy, że wyzwolenie z bylejakości, tymczasowości i zaściankowości może nastąpić dzięki inteligentnie zaprojektowanym przedmiotom, wykonanym przy użyciu nowoczesnych technologii. Odrzucamy naśladownictwo, wsteczność i formy znane z przeszłości. Bliskie są nam idee znoszące granicę pomiędzy sztuką, a rzeczywistością. Chcemy, by nasze meble wpływały na estetyzację przestrzeni. Były w niej obecne w odpowiedniej proporcji funkcji do wrażeń wizualnych. Ponieważ sprawujemy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, możemy do minimum ograniczyć negatywny wpływ naszych działań na środowisko naturalne. Bycie eko to nie frazes. To wewnętrzna potrzeba.

Więcej na: www.vank.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Kreatywna Szpitalna

Kreatywna Szpitalna

Warszawa | 25 lipca 2023

Dot Architekci zaprojektowali siedzibę znanej agencji w stolicy