Tu będzie cały świat! Gdzie? Na Ambiente!

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie! Najbliższa edycja już w styczniu.

Bez najmniejszej przesady można stwierdzić, że na tych targach jest cały świat! Mowa o targach Ambiente, które od 26 do 30 stycznia 2024 r. trwać będą we Frankfurcie nad Menem. Najważniejszą dla naszej branży jest ich część o nazwie Living, pełna pomysłów dla mieszkań i domów.

To jednak nie tylko stoiska z branży Living czynią targi Ambiente ciekawymi. Zajrzeć warto będzie również na stoiska zgrupowane pod hasłem Dining. Tu wystawiać będą się firmy mające do zaproponowania najnowsze dekoracje i nakrycia stołowe.

Jak się okazuje, zbliżająca się edycja targów może być rekordowa, choć już wcześniejsze udowodniły, że targi Ambiente to największa tego typu impreza wystawiennicza na świecie.

– Powierzchnię, którą mieliśmy zarezerwowaną dla branży kreatywnej wyprzedawaliśmy bardzo szybko. Chętnych jest więcej niż mogliśmy się spodziewać – mówiła podczas konferencji prasowej dyrektorka frankfurckich targów Yvonne Engelmann.

To zdecydowanie dobra informacja, zwłaszcza że podczas pandemii wróżono zmierzch tego typu imprez. Okazuje się jednak, że branża kreatywna związana z wystrojem wnętrz chce się spotykać, by wspólnie się rozwijać. Właśnie dlatego warto się tu pojawić.

Magazyn Design Alive

NR 48 LATO 2024

ZAMAWIAM

NR 48 LATO 2024

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

TRÓJMIASTO 2024 WYDANIE SPECJALNE

Oprócz części Living i Dining część wystawców pojawi się na stoiskach w ramach marki Giving, poświęconej prezentom oraz upominkom. Podczas zbliżającej się edycji targów Ambiente po raz pierwszy pojawi się też kategoria Working. To odpowiedź na rozwijający się trend zdalnej pracy. Dom i biuro tworzą coraz częściej hybrydę, która rządzi się swoimi prawami. Wymaga nowych rozwiązań oraz innowacyjnego wyposażenia biurowego, ale i jednak trochę domowego.

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem dają możliwość zapoznania się z najnowszymi, wiodącymi trendami ze świata wyposażenia wnętrz, upominków oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Warto dodać, że przedstawicielstwo frankfurckich targów oferuje zorganizowane wyjazdy na targi Ambiente – autokarem lub samolotem. Na targi można też oczywiście wybrać się indywidualnie. Bilety wstępu dostępne są tutaj

Targi Ambiente kreują trendy przez cały rok!

Choć fizycznie do rozpoczęcia targów zostały jeszcze nieco ponad dwa miesiące, to tak naprawdę świat związany z tymi targami żyje nimi przez cały rok. Dyskusja na temat nowych trendów nie ma bowiem ani początku, ani końca.

Dowodem na to jest choćby targowych blog. Poruszane na nim tematy są swego rodzaju zapowiedzią wszystkiego tego, co będzie działo się już niebawem we Frankfurcie nad Menem. Organizowane są także eventy online poświęcone trendom w branży. Najbliższy z nich już w środę 8 listopada. Zapisać na niego można się tutaj

By pojąć wielkość targów Ambiente warto zaznaczyć, że podczas edycji w 2020 r. pojawiło się 3681 wystawców. Odwiedziło ją natomiast blisko 110 tys. branżystów ze 168 państw.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Producenci tekstyliów stawiają na ekologię i… sen

Heimtextil

Frankfurt nad Menem | 1 marca 2019

Targi skoncentrowane były m.in. na temacie snu.

Ford z Polakiem na pok?adzie

"Polski" Ford

Kolonia | 31 stycznia 2014

Polak Bogusław Paruch pracował nad konceptem S Max.