Systemowy regał Bamba. Nowość od marki Nobonobo

Systemowy regał Bamba dołączył do nowości Nobonobo. Zaprojektowany przez studio Mleko Living model wpisuje się w portfolio marki nowoczesnym wzornictwem, modularną konstrukcją i realizowaniem zasad gospodarki cyrkularnej.

Regał zaprojektował Michał Załuski ze studia Mleko Living. – Chodziło o stworzenie uniwersalnego wizualnie mebla, który każdy będzie mógł samodzielnie złożyć, rozbudowywać i przetwarzać w miarę zmieniających się potrzeb. Jest on jednocześnie odpowiedzią na coraz większą potrzebę klientów do posiadania mebli, których produkcja i dalsze użytkowanie nie będą negatywnie odbijać się na środowisku naturalnym – mówi projektant.

Regał, który został już doceniony nagrodą w plebiscycie Must Have 2020 organizowanym przez Łódź Design Festival, dołączył do portfolio marki Nobonobo pod nazwą Bamba System. Nowość przeznaczona jest do wnętrz mieszkalnych i biurowych. Składa się z ośmiu elementów, które po skręceniu tworzą jednorodną i zwartą konstrukcję. Stalowa rama powoduje, że regał jest stabilny i zdolny do utrzymania dużych obciążeń.

10 Nobonobo_regal_Bamba_Syten_proj_Mleko_Living

Regał Bamba daje duże możliwości konfiguracji. Nogi dostępne są w trzech długościach a półki w dwóch wariantach. Do wyboru są również trzy kolory stalowych elementów malowanych proszkowo oraz jeden z dwóch naturalnych fornirów półek. Dzięki swojej modułowości regał można dowolnie zmieniać i dostosowywać do swoich potrzeb. A to dzięki intuicyjnemu montażowi, który nie wymaga żadnych narzędzi, i z którym każdy użytkownik poradzi sobie samodzielnie. W każdym momencie możemy np. zmienić układ półek lub dodać kolejne.

Każdy z elementów regału wykonany został z materiałów poddających się recyklingowi.

Więcej na: www.nobonobo.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: