Dwie polskie marki połączyły siły. Showroom Nobonobo i Miloni!

Dwie polskie marki Nobonobo i Miloni połączyły siły, otwierając pierwszy wspólny salon sprzedaży w Warszawie.  300-metrowy showroom Nobonobo i Miloni mieści się na Mokotowie przy ul. Dziekońskiego 1.

Nobonobo i Miloni to polskie marki wnętrzarskie, które od kilku lat zdobywają uznanie swą oryginalnością, innowacyjnym podejściem do designu oraz zaangażowaniem w zrównoważoną produkcję.

Wielokrotnie nagradzane Nobonobo oferuje unikalne sofy, łóżka, fotele, pufy, stoliki kawowe i krzesła, łącząc współczesne trendy z wysoką jakością wykonania. O marce wywodzącej się z Łodygowic na Żywiecczyźnie (woj. śląskie) zwykło się mawiać, że proponuje coś więcej niż meble – a mianowicie określony, bardzo komfortowy styl życia, kreowany przez uważnie dobranych do współpracy światowych projektantów, nie bojących się odważnych form wzorniczych.

Miloni z kolei pochodzi z Pomorza i skupia się głównie na stołach, biurkach i stolikach, które często znajdujemy realizacjach polskich architektów.

– Nasz showroom jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością – mówią Monika Struska i Tomek Matejczyk, założyciele Nobonobo. 

Przy Dziekońskiego 1 można obejrzeć nie tylko gotowe aranżacje, ale również skonsultować się z doświadczonymi profesjonalistami, aby dopasować meble do indywidualnych potrzeb i preferencji.

  Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć drzwi naszego showroomu, będącego swojego rodzaju hołdem dla polskiego designu rzemieślniczego. Chcemy stworzyć tu żywą przestrzeń, w której klienci nie tylko dokonają zakupów, ale będą mieli okazję poznać historię i pasję każdego z naszych twórców, uczestniczyć w warsztatach oraz inspirujących wykładach – dodają mówią Monika Struska i Tomek Matejczyk, twórcy Nobonobo. 

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: