Sposób na dobry sen

Warszawa | Tekst promocyjny

16 listopada 2020 | Design | Happy Barok |

Dorosły człowiek przesypia jedną trzecią życia, nie dziwi więc, że dobór odpowiedniego łóżka to dla wielu osób wyzwanie i poważna decyzja – w tej kwestii nie ma miejsca na kompromisy. Musi być przede wszystkim wygodne, ale coraz większą wagę przywiązujemy również do aspektów wizualnych.

W tej ostatniej kwestii z pomocą przychodzą projektanci dbający o „spokojny sen” nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego designu. Doskonałym przykładem jest nowy projekt łoża Milo zaprojektowanego przez Katarzynę Jasyk dla marki Happy Sleep. Miękkość pluszu i obłość formy wywołuje wrażenie przytulności a jesienna, stonowana kolorystyka z palety kolorów ziemi powoduje, że model doskonale wpisuje się w obecne trendy. Łoże Milo z miękkim wezgłowiem występuje w różnych rozmiarach. Jest idealną propozycją dla hoteli, pensjonatów i prywatnych apartamentów. Projektantka zapowiada kolejne modele sypialni, które mają się ukazać na ryku jeszcze w tym roku.

Katarzyna Jasyk poziome  foto Tomasz Kulak

W projektowaniu jest odważna i bezkompromisowa. Lubi kolor i geometrię. Inspirują ją Bauhaus oraz estetyka Grupy Memphis. Katarzyna Jasyk to projektantka mebli i oświetlenia, blogerka (www.tojestladne.pl), właścicielka studia projektowego KJ Design. Od 2008 r. pracuje w zawodzie projektanta mebli, a od 12 lat jest dyrektorem kreatywnym polskiej fabryki mebli Happy Barok. Jako projektantka związana jest też z innymi polskimi markami meblowymi m.in.: Happy Sleep czy Monkey Machine. Zajmuje się również projektowaniem oświetlenia. Premiera jej pierwszej kolekcji oświetleniowej Ballu dla polskiej marki Ilumini miała miejsce na targach IMM w Kolonii w 2019 roku. Obecnie w portfolio ma już dziewięć kolekcji lamp.

Model dostępny na: www.happysleep.pl
Więcej na: www.katarzynajasyk.com

Powiązane artykuły:

Katarzyna Jasyk prezentuje nowy wymiar sypialni

Nowy wymiar sypialni

Warszawa | 10 marca 2021

Sunset to kolejny projekt Katarzyny Jasyk dla marki Happy Sleep