Sofa na metry od VANK

Swarzędz | Tekst promocyjny

11 grudnia 2016 | Design | Rzeczy |

BELONG to sofa, która – niczym klocki lego – pozwala się układać w rozmaite kompozycje. Może być długa, krótka, zgiąć się w narożnik lub pełnić rolę fotela. Może łączyć się w jedną całość, albo tworzyć wygodne wyspy. Stalowy stolik uzupełnia i dodatkowo poszerza warianty wykorzystania elementów sofy.

Geometrycznemu i uporządkowanemu konturowi sofy dodano skrzydeł. Są nimi uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. VANK_BELONG pozwala się zrelaksować, ale nie rozleniwia, pozostawiając umysł w stanie gotowości. Jej trwałość i prosta forma trafi w gusta minimalistów.

Miękkie elementy sofy są osadzone na stalowej, czarnej ramie. VANK_BELONG dostępna jest między innymi w tkaninie Blazer – wełnie o fakturze przywodzącej na myśl miękki filc oraz Synergy ze szlachetnej wełny nowozelandzkiej dostępnej w aż 75 odcieniach.
Atutem sofy jest również jej uniwersalność. Pasuje ona zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych salonów, jak i do przestronnych domowych bibliotek czy gabinetów. Odnajdzie się również we wnętrzach komercyjnych: recepcjach, foyer hotelowych, czy pomieszczeniach biurowych służących mniej formalnym spotkaniom.

Więcej na: www.vank.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

VANK przedstawia mobilne meble do szybkich spotkań

VANK_CO

Poznań | 2 czerwca 2020

Mobilne meble do szybkich spotkań