Showroom z komfortem wyboru

W nowoczesnej przestrzeni na Dolnym Mokotowie otwarto nowy showroom Bozza ze strefą Zajc, zaprojektowany przez Adama Pulwickiego z pracowni Pulva. Na 700 m kw. można znaleźć nie tylko luksusowe rozwiązania do łazienki i kuchni, ale także komfortową wzorcownię i miejsce spotkań architektów z klientami.

Warszawski showroom przy ul. Dziekońskiego 3, został pomyślany jako ciekawe miejsce pełne projektowych inspiracji. W przestronnych wnętrzach wyeksponowano ogromny wybór płytek, ceramiki, armatury, parkietów, tapet i innych elementów wyposażenia. Przestrzeń inspiruje i zachęca do niespiesznego przeglądania, porównywania i selekcjonowania rozwiązań. Tłem dla materiałów wykończeniowych, wysokiej klasy urządzeń łazienkowych oraz wyrafinowanych kuchni marki Zajc są głębokie odcienie grafitowej czerni i miękkie kotary tworzące przytulną atmosferę.

Magazyn Design Alive

NR 47 WIOSNA 2024

ZAMAWIAM

NR 47 WIOSNA 2024

Magazyn Design Alive

ZAMAWIAM

DAH NR 11 JESIEŃ 2023

Przestrzeń pełna ciszy i porządku

Autorem wnętrza jest renomowana pracownia architektoniczna Pulva. – Każdy, kto urządza obecnie dom musi podjąć kilkaset decyzji, w oparciu o nieskończone możliwości wyboru. Siłą rzeczy rośnie rola architekta wnętrz, który pomaga tego właściwego wyboru dokonać, a więc i miejsc stworzonych z myślą o ułatwianiu mu tej pracy. Zależało mi na zaprojektowaniu przestrzeni, w której panuje porządek i cisza. Stworzeniu idealnych warunków do tego, by łączyć ze sobą najlepszej próby materiały wykończeniowe. Wygodnie, bo w jednym miejscu, bez konieczności podróżowania po salonach i showroomach, tu po płytki, tam po panele – wyjaśnia Adam Pulwicki.

W Bozza spotykają się impresje estetyczne, pozwalające złożyć różne elementy w skończone dzieło – podkreśla architekt.

Efektowne kolekcje

Nie ma tu wielu gotowych podpowiedzi i wystylizowanych zestawów produktów. Salon ma ułatwiać wybór materiałów, urządzeń i rozwiązań w oparciu o wyselekcjonowane próbki płytek, tapet, winyli LVT, drewna oraz urządzeń wyeksponowanych w przejrzysty i harmonijny sposób. Produkty i kolekcje skierowane są do wymagającego klienta, który poszukuje dobrej jakości i designu najwyższej próby. Na miejscu można więc obejrzeć kolekcje armatury i ceramiki łazienkowej ekskluzywnych włoskich marek. Znajdziemy tu również jedną z najefektowniejszych kuchni Zajc – z wyspą w całości wykończoną naturalnym kamieniem, modną garderobę-witrynę oraz panele ścienne wykończone szlachetnymi fornirami.

Showroom BOZZA

Dobre połączenie

Zarówno firmie Bozza, jak i marce Zajc zależało na tym, by zaprezentować się w Warszawie w wyjątkowy sposób. Dlatego każdy element showroomu jest precyzyjnie przemyślany.

– Drogi naszych firm połączył Adam Pulwicki. Szybko okazało się, że przepływa między nami dobra energia i mamy tę samą perspektywę patrzenia na design! Dlatego w naturalny sposób połączyliśmy bliskie sobie światy w jednym showroomie – mówi Justyna Zajc, współwłaścicielka marki Zajc. Z kolei Jacek Dubiel, współwłaściciel Bozza podkreśla, że obie firmy doskonale się uzupełniają, dla obu tak samo ważna jest jakość i otwartość polegająca na umiejętnym odczytaniu potrzeb rynku i wychodzeniu im naprzeciw. – Co prawda jesteśmy obecni w Warszawie już od lat i zajmujemy się wyposażaniem wielu inwestycji, ale wcześniej trudno było obcować z oferowanymi przez nas markami kompleksowo, spotkać się z naszymi koncepcjami estetycznymi i inspiracjami. Teraz można tego w pełni doświadczyć w naszym showroomie – komentuje Jacek Dubiel.

Komfort pracy architektów

Nowy showroom to przede wszystkim funkcjonalna wzorcownia z czytelnym podziałem wnętrza na strefy. Jedną z nich jest specjalna przestrzeń pracy architektów, gdzie czeka masa wzorów i próbników, a także specjalne stoły do pracy, na których można dopasować materiały i przygotować moodboardy. Co ważne, odpowiednie oświetlenie pozwala je atrakcyjnie sfotografować. Dla osób ceniących prywatność przygotowano także specjalnie wydzielone wnętrza, w których można przeprowadzić np. prezentację dla klienta.

Amfilada przechodzących łagodnie, jedno w drugie pomieszczeń, oświetlona lampami marki Kreon tworzy ciepłą atmosferę, doskonałą do tego, aby przy filiżance kawy, skorzystać z pomocy profesjonalnych konsultantów Bozza i Zajc.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Stonowana równowaga

Stonowana równowaga

Krotoszyn | 22 lutego 2023

Pracownia Pulva przeprowadziła metamorfozę domu tworząc minimalistyczną ostoję

Bez kompromisów

Bez kompromisów

Warszawa | 6 grudnia 2022

Pracownia Pulva zaprojektowała wnętrza kancelarii PCS Littler

Miejsce dobrych relacji

Miejsce dobrych relacji

Warszawa | 18 listopada 2022

Adam Pulwicki opowiada o kulisach powstania dwóch nowych salonów jego projektu

Bo kuchnia to serce domu

Bo kuchnia to serce domu

Poznań | 18 listopada 2022

Historia o pracowitości i konsekwentnym rozwoju. Rozmawiamy z Justyną Zajc