Bez kompromisów

Kancelaria PCS Littler w warszawskim Metropolitanie to 500 m kw. świadomie zaprojektowanej przestrzeni dla jednej z ważniejszych w Polsce kancelarii prawa HR. Za projekt wnętrz odpowiadała pracownia Pulva Adama Pulwickiego.

Budynek, zaprojektowany przez pracownię Norman Foster & Partners, stanowił spore wyzwanie w zakresie układu ścian i definiowanych przez nie pomieszczeń. Wyzwaniem był także czas realizacji oraz zaprojektowanie wszystkich wymaganych funkcji niezbędnych do komfortu pracy w tej branży. Oba parametry udało się okiełznać, tworząc nowy, czytelny układ wnętrz oraz proponując estetykę współgrającą z potrzebami klienta.

Mimo konieczności wprowadzenia tak licznych zmian, realizacja projektu zajęła niespełna trzy miesiące. W nowej aranżacji królują starannie wyselekcjonowane materiały i tekstury utrzymane w ciepłej, stonowanej kolorystyce.

Niezwykle ważny był również przemyślany dobór oświetlenia, zapewniający wysoki komfort pracy dla dużego zespołu prawników PCS Littler. W projekcie zagościły meble takich marek jak: Porro, Living Divani czy polska Balma.

Estetyczne dopełnienie stanowią natomiast obrazy Katarzyny Zygadlewicz.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Stonowana równowaga

Stonowana równowaga

Krotoszyn | 22 lutego 2023

Pracownia Pulva przeprowadziła metamorfozę domu tworząc minimalistyczną ostoję

Miejsce dobrych relacji

Miejsce dobrych relacji

Warszawa | 18 listopada 2022

Adam Pulwicki opowiada o kulisach powstania dwóch nowych salonów jego projektu

Kancelaria idealna

Kancelaria idealna

Warszawa | 8 czerwca 2022

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii zachwyca!