Salon piękności

W gdańskim Brzeźnie na nowym osiedlu Nadmorze kryje się wnętrze, które zachwyca od wejścia. Delikatny, kobiecy róż łączy się z eleganckim złotem i solidnym marmurem. Zestawienie wybrane przez projektantów, architektów z pracowni JT Grupa, nie jest przypadkowe – każdego dnia powstają tutaj makijaże permanentne.

Przed architektami z JT Grupa stanęło wyzwanie stworzenia kobiecego, eleganckiego i ekskluzywnego wnętrza, składającego się z dwóch oddzielnych gabinetów zabiegowych oraz reprezentacyjnego foyer. Głównym założeniem był projekt luksusowy, ale w nowoczesnym stylu. Projektanci inspirowali się kamieniem naturalnym i jego naturalnymi właściwościami trwałości oraz unikalności oraz efektownym mosiądzem. Oba materiały zostały przełamane wstawkami z różu – koloru niezwykle kobiecego i delikatnego, a jednocześnie ponadczasowego. Wyzwaniem okazało się dopilnowanie wykonania wszystkich detali, które w ostatecznym stadium odgrywają bardzo ważną rolę dla całej stylizacji, takich jak: położenie wielkoformatowych płyt w foyer, wykonanie wyspy czy elementów ślusarskich.

Na ścianie w recepcji zastosowano marmur carrara arabescato, na wyspie marmur bianco carrara, a na ścianach w gabinetach: marmur bianco carrara. Więcej na: www.jtgrupa.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły: