Polskie skarpetkowo

Many Mornings to młoda, odpowiedzialna społecznie, polska marka produkująca kolorowe skarpety. Łamie schematy branży, wprowadzając skarpety „nie do pary”, pomaga potrzebującym rozdając skarpety, które zresztą produkuje we własnej fabryce kultywując rzemieślnicze tradycje.

Many Mornings powstało i działa w Aleksandrowie Łódzkim, polskim „Skarpetkowie” – miejscu gdzie od ponad 100 lat wytwarzane są skarpetki i gdzie przemysł włókienniczy ma korzenie w prawie każdej rodzinie. – Wzbogaceni rzemieślniczą tradycją, tworzymy nową jakość. Wspieramy lokalność – produkujemy nasze skarpety w rodzinnym przedsiębiorstwie z 25-letnim doświadczeniem. Doceniamy wysoką jakość, dlatego korzystamy w produkcji z najlepszych surowców. Inspiracje do tworzenia naszych skarpet czerpiemy ze wszystkiego, co nas otacza. Spotkań z przyjaciółmi, nowych doznań, licznych podróży… Tworzymy skarpetki takie, jakie sami chcemy nosić. Jest to dla nas przede wszystkim frajda, którą chętnie się dzielimy – przekonuje Maciej Butkowski z Many Mornings.

Kupując parę skarpet, drugą Many Mornings przekazuje do domów dziecka, bezdomnym i innym osobom, które nie mogą sobie pozwolić na zakup odzieży.

Ceny zaczynają się od 15 zł za parę. Więcej na: www.manymornings.com

Powiązane artykuły: