Pakiet – nowe meble Oskara Zięty

Marka Zieta Prozessdesign kierowana i założona przez polskiego projektanta Oskara Ziętę wdraża kolejną nowość. Tym razem to nie meble z dmuchanej blachy, do czego firma nas przyzwyczaiła, a kolekcja mebli modułowych z drewna.

Projektant postawił sobie za cel stworzenie mebli funkcjonalnych. Powinny być łatwe w montażu i demontażu, a także dogodne do przechowywania czy transportu. Uniwersalny charakter kolekcji miał w założeniu pozwolić na piękne kompozycje nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale i biurze, przestrzeni sklepowej lub gastronomicznej. Tak powstał Pakiet – modułowy system mebli wykonany z naturalnych materiałów, głównie ze sklejki świerkowej i stali. W takiej surowej wersji meble trafiają do sprzedaży, a kupujący sam decyduje o ich wyglądzie. Klient może pozostać przy industrialnej estetyce naturalnego drewna bądź zmienić go w zależności od upodobania.

Istnieje również opcja produkcji mebli z innych rodzajów sklejek i z różnymi stopami klamer, zgodnie z życzeniem użytkownika. Do wyboru dwa rozmiary ławek oraz trzy rodzaje stołów.

Ceny rozpoczynają się od 608 zł. Więcej na: www.zieta.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Czarodziejska góra

Czarodziejska góra

Bad Gastein | 8 lutego 2023

Piotr Wiśniewski z pracowni weStudio zaprojektował butikowy hotel w Alpach

Szukając perfekcji

Szukając perfekcji

Warszawa | 11 października 2022

W II edycji konkursu Wnętrze Roku SAW do zdobycia łącznie 100 000 zł