Oskar Zięta gościem trzeciej odsłony „Kolacji Architektów”

21 marca agencja OKK! PR po raz trzeci zorganizowała „Kolację Architektów”, inicjatywę, która staje się pomostem porozumienia środowisk twórczych, obejmujących architektów, projektantów, artystów i marek z segmentu architektury i wyposażenia wnętrz. Gościem specjalnym wieczoru był Oskar Zięta, projektant, rzeźbiarz, innowator, wykładowca akademicki, twórca jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali, stosowanej w wielu gałęziach przemysłu. Prace Zięty wystawiano dotychczas w najznamienitszych muzeach świata, a tego wieczoru można było obejrzeć je na żywo, poznając przy okazji lepiej ich twórcę.

Agencja OKK! PR ma wiele sposobów, by łączyć marki z architektami. Jedną z inicjatyw, które dość szybko zdążyły zaskarbić sobie przychylność wymagającego środowiska projektowego, jest Kolacja Architektów, będąca połączeniem doświadczenia kulinarnego i artystycznego. Szeroko pojęta branża poszerza tu horyzonty, znajduje nowe możliwości współpracy i spotyka z osobami, które czują i myślą o architekturze i sztuce w podobny sposób.

W trakcie kameralnej kolacji zaproszeni goście dzielą się wiedzą, doświadczeniem i ciekawymi historiami, których nie brakuje wśród tak zacnego i doświadczonego grona.

Architektura przy stole

– Formuła „Kolacji Architektów” ma na celu spotkania w eleganckiej i niezobowiązującej atmosferze. Zależało nam na stworzeniu eventu sprzyjającego rozmowom i wzajemnemu poznaniu się branży architektów, projektantów, artystów i producentów – mówi Olga Kisiel- Konopka, organizatorka wieczoru, właścicielka agencji OKK! PR. – Dlatego też istotny był dobór odpowiedniego miejsca i menu. Stąd wybór doskonałej kuchni utalentowanego szefa Konrada Kowalskiego oraz warszawskiej restauracji Opasły Tom. Zapraszanie na spotkania wybitnych osobowości, takich jak rzeźbiarz Krzysztof Renes czy Oskar Zięta, odzwierciedla szerszą wartość, jaką sztuka może oferować ludziom. Kunszt operowania rzemiosłem i nowymi technologiami naszych gości, pokrywa się z misją Kolacji Architektów. Chcemy prowokować do dialogu między twórcami we wszystkich dziedzinach sztuki; od rzeźby, architektury i designu po muzykę operową czy balet oraz … kulinaria. Z informacji jakie do mnie dotarły, idea Kolacji przypadła do gustu markom i naszym gościom, czołowym architektom. Nie ukrywam, że miłe słowa niewątpliwie satysfakcjonują i motywują do organizacji tego typu spotkań w przyszłości – dodaje Olga Kisiel-Konopka.

Cykl „Kolacji Architektów” ma na celu wymianę myśli, wspieranie relacji mentorskich, a także określenie roli architekta i producenta w tworzeniu przyjaznej przyszłości. Organizatorom zależy na budowaniu bliskich relacji wśród osobistości ze świata architektury i marek wywodzących się z różnych środowisk i branż. Chętne do dyskursu z najbardziej renomowanymi pracowniami architektonicznymi firmy mogą wciąż dołączyć do cyklu, stając się częścią społeczności, dla której projektowanie jest nie tylko zawodem, ale przede wszystkim pasją i sposobem na życie. 

Partnerzy: Parkiet Hajnówka, Carpets & More, Pap Deco, Catellani & Smith, Gawlik Design, Nobonobo, Orska. Patron honorowy: Teatr Wielki – Opera Narodowa. Więcej na www.okkpr.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Architektura przy stole

Architektura przy stole

Warszawa | 9 lutego 2023

Warszawscy projektanci spotkali się na pierwszej z cyklu „Kolacji Architektów”

Czarodziejska góra

Czarodziejska góra

Bad Gastein | 8 lutego 2023

Piotr Wiśniewski z pracowni weStudio zaprojektował butikowy hotel w Alpach