Razem o architekturze, wnętrzach i designie

„Razem” to hasło przyświecające jubileuszowej, 20. już edycji OKK! design, która będzie miała miejsce 12 września w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

OKK! design to cykl spotkań dedykowanych architektom i projektantom, który organizowany jest od ponad 11 lat. Autorką projektu jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR. Zagadnienia poruszane podczas każdej z edycji, skupiają się wokół tematyki architektury, designu, wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Jubileuszowa 20. edycja OKK! design ma być zwieńczeniem dotychczasowych spotkań. Skupiając się jak zawsze wokół tematów ważnych i potrzebnych w branży, będzie przebiegać pod wymownym hasłem „Razem”! Wspólny projekt budzi bowiem wzajemny szacunek, tworzy niesamowitą energię i daje moc! Będziemy mogli ją poczuć już we wtorek 12 września w Pałacu Zamoyskich, przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13.00, zakończenie przewidziane jest na 18.30. Wstęp jest wolny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja (tutaj).

Prelekcje wygłoszą Agnieszka Kalinowska-Sołtys, architektka, partnerka i członek zarządu APA Wojciechowski Architekci, prezeska Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz dr hab. Jan Sikora, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, założyciel pracowni Sikora Wnętrza.

Wystąpią też Karol Pasternak i Piotr Maciaszek, właściciele NOKE Architects, Paweł Garus i Jerzy Woźniak, właściciele pracowni mode:lina oraz Małgorzata Liebhart i Ada Skwira, współzałożycielki pracowni WZ studio. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Jaroszyńska.

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Architektura przy stole

Architektura przy stole

Warszawa | 9 lutego 2023

Warszawscy projektanci spotkali się na pierwszej z cyklu „Kolacji Architektów”

Komunikacja czy porozumienie?

Komunikacja

Warszawa | 14 marca 2020

O tym dyskutowano podczas 17. edycji OKK! Design

Porozmawiajmy! Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji podczas 17. edycji OKK! design

Porozmawiajmy!

Warszawa | 1 marca 2020

Profesor Jerzy Bralczyk o komunikacji podczas 17. edycji OKK! design