Nowa kolekcja marki Atomy. Klasyczne wzory z twistem

Czwarta kolekcja marki Atomy powstawała ponad rok. Poszukiwanie minimalistycznych, wygodnych i geometrycznych form zaowocowało projektem nowej serii klasycznych wzorów z nowoczesnym twistem.

Konsekwentne dążenie do stworzenia najwyższej jakości produktu bez pośpiechu, z najlepszych skór, w odpowiedzialnym, etycznym i równoważonym tempie, w oparciu o ideę lokalnej produkcji sprawiło, że nowa kolekcja jest dla marki nie tylko powodem do dumy, ale także pewnego rodzaju manifestem wolnej, świadomej i niesezonowej mody. Postulując odejście od porywczej konsumpcji i zawrotnego trybu życia, opracowano projekty o ponadczasowym charakterze i kolorze, niewrażliwe na sezony w modzie. Minimalizm nie jest tu już tylko estetyką, a sposobem myślenia.

– Dążyłyśmy do tego, aby nasze torebki miały swoje miejsce w każdej kapsułowej garderobie – mówi Monika Szymańska, właścicielka gdańskiej marki. Nowe modele to wariacje na temat klasycznej torby. Wciąż króluje wielofunkcyjność – do większości torebek możemy dobrać różne paski i rączki, a geometryczne formy gwarantują ponadczasowość. Również weganie znajdą coś dla siebie: część modeli została wykonana z piñatexu – tkaniny z włókien liści ananasa, która fakturą przypomina skórę naturalną, będąc jednocześnie jej bardziej etycznym i tańszym zamiennikiem.

Więcej na: www.atomy-store.com

no images were found

Powiązane artykuły:

Zabawa konwencją

Zabawa konwencją

Warszawa | 10 stycznia 2020

Piękno prostoty skryte w trapezowej torebce marki Atomy

Atomowy minimalizm

Atomy

Gdańsk | 16 listopada 2016

Nowa polska marka specjalizującą się szyciu skórzanych modułów na torby.