Miejska nonszalancja

Limitowany zestaw złożony ze słuchawek Sony i szalikokaptura RISK made in Warsaw to propozycja uniseks dla wszystkich, którzy lubią ciepło, muzykę w wysokiej rozdzielczości i stylowe ubrania, które nie psują fryzury.

Antonina Samecka i Klara Kowtun, projektantki RISK made in Warsaw, zainspirowane linią i kolorystyką słuchawek Sony „h.ear on” zaprojektowały szalikokaptur, czyli szykowne zastępstwo dla szalika i czapki dodające miejskiego klimatu do całej stylizacji.

sony_designalive - 2

Szalikokaptury o wdzięcznej nazwie „Nonszalancja” z zewnątrz uszyte są z miękkiej dresowej dzianiny w stonowanej, klasycznej czerni, ale wnętrze mają w intensywnych kolorach idealnie spasowanych z odcieniami słuchawek – dzięki temu można je nosić na dwie strony. Szalikokaptur, słuchawki „h.ear on” oraz cały zestaw, stworzony przez Sony i RISK made in Warsaw z myślą o melomanach i miłośnikach dobrego stylu, można już kupować w sklepie RISK.

– Uznałyśmy, że musimy stworzyć coś, co tak ładnych słuchawek nie zasłoni, a jednocześnie podkreśli fakt, że gdy słuchasz muzyki to wchodzisz w swój prywatny, trochę magiczny świat – „h.ear on” naprawdę dobrze izolują od otoczenia. Tak powstały szalikokaptury – coś co uwielbiamy nosić, bo bez względu na to, w co poza tym jesteśmy ubrane, stylizacja nabiera zdecydowanego charakteru. Tak samo jest z dużymi słuchawkami – to element stylu.„Nonszalancje” z zewnątrz są stonowane, czarne, a wewnątrz w mega mocnych kolorach, dokładnie dobranych pod słuchawki (zdobycie materiałów, co by się bez pudła, zgrały to spory wyczyn!) – podkreślają Antonina i Klara.

Linia nausznych słuchawek „h.ear on” powstała przede wszystkim z myślą o miejskim stylu życia i unikalnym charakterze użytkownika.

Więcej na: www.riskmadeinwarsaw.com i www.sony.pl

sony_designalive - 8

sony_designalive - 7

sony_designalive - 6

sony_designalive - 5

sony_designalive - 4

sony_designalive - 3

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

RISK made in Warsaw proponuje terapię sztuką

ART THERAPY

Warszawa | 2 marca 2020

Niezwykła współpraca RISK made in Warsaw z Tomaszem Poznyszem

Królowe szycia

Królowe szycia

warszawa | 22 marca 2014

Założycielki Risk made in Warsaw pokazały nam swoje ulubione rzeczy.

Design Alive Awards 2013 on tour

Tournee rozpoczęte

PoZNAŃ | 20 lutego 2014

Wystawa Design Alive Awards 2013 wyruszyła w trasę po Polsce.

Arena Design: Christian Sieger go?ciem Design Alive Talks

Sieger w Poznaniu

POZNAŃ | 12 lutego 2014

Christian Sieger ze studia Sieger Design będzie gościem Areny Design.

Znamy nominowanych do Design Alive Awards 2013. Rusza plebiscyt Czytelników!

Oto nominacje 2013

Cieszyn | 24 października 2013

Znamy nominowanych do Design Alive Awards 2013.