Zmysłowe ciepło

– Za każdą marką stoją ludzie, za naszą – kobiety. Jesteśmy bardzo różne, ale wiele nas łączy. W tym pierwsze imię oraz optymizm – piszą o sobie twórczynie marki Love on the snow (LOTS): Joanna Kołodziejczak i Joanna Misztela. Ich kolekcje są nie tylko komfortowe i funkcjonalne, ale również bardzo eleganckie!

– Love on the snow powstało z mojej bardzo osobistej potrzeby, która jest jednocześnie szalenie uniwersalna. Bo większość kobiet ma potrzebę ciepła i piękna, ale jak się okazało, trudno jest o dwa w jednym – tłumaczy Joanna Kołodziejczak, założycielka, brand managerka i dyrektorka kreatywna Love on the snow. Współtworzy ją z projektantką Joanną Misztelą, która do LOTS dołączyła z czasem, obejmując funkcję head designerki.

Love on the snow

Ich bielizna łączy naturalne termoaktywne właściwości wełny merynosów z klastyczną elegancją i zmysłowością włoskiego tiulu oraz francuskich koronek. Modele topów i body, które nadają się do noszenia nie tylko jako bielizna, wpisują się w kategorię under/outer-wear – czyli produktów nie tylko funkcjonalnych, ale i wielofunkcyjnych.

***
Trendy, inspirujące wnętrza, najlepsze realizacje w architekturze, nowości ze świata designu i ciekawe rozmowy wprost do Twojej skrzynki!  Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Skandalistka Mary Quant

Skandalistka Mary Quant

Londyn | 26 marca 2023

Historia brytyjskiej projektantki, która szokowała krótkimi spódniczkami

Sztuka ubierania

Sztuka ubierania

Warszawa | 17 stycznia 2023

Pierwsza niezależna kolekcja Jana Chodorowicza w mocnym odcieniu Pantone 072C

Miękka elegancja

Miękka elegancja

Warszawa | 7 grudnia 2022

Paprocki Brzozowski z unikatową kolekcją dla pasjonatów pięknych wnętrz