Konkurs: Wygraj przedmioty do kuchni

| MAC

12 maja 2011 | Rzeczy

Już w czwartek mamy dla Was nagrody w konkursie, który organizujemy wspólnie ze sklepem internetowym Stereodesign.pl. Do wygrania mamy oryginalne produkty ze Szwecji: pucharki Juicy oraz tacę Leaf.

Już w czwartek mamy dla Was nagrody w konkursie, który organizujemy wspólnie ze sklepem internetowym Stereodesign.pl. Do wygrania mamy oryginalne produkty ze Szwecji: pucharki Juicy oraz tacę Leaf.

Stereodesign.pl to internetowy sklep z oryginalnymi meblami i akcesoriami wyposażenia wnętrz najbardziej znanych i cenionych producentów, i projektantów. W ofercie sklepu znajdują się meble do salonu, kuchni, pokoju jadalnego, pokoju dziecięcego, przedpokoju i ogrodu, a także meble do biura czy obiektów użyteczności publicznej. Stereodesign.pl oferuje również szeroki wybór akcesoriów kuchennych, oświetlenia, dodatków dekoracyjnych, a także sztuki – obrazów i fotografii, mogących tchnąć nowe życie w każde wnętrze. Sklep jest dystrybutorem znanych z doskonałej jakości i cenionych na całym świecie marek, takich jak Magis, Kartell, Flos, HAY, Moooi, Pulpo czy Innovation. W swojej ofercie ma także produkty na wyłączność, m.in. słynącą z ciepłego, skandynawskiego designu markę ISAK. Stereodesign.pl współpracuje z młodymi polskimi projektantami i kolektywami, jak Aze, Mops Design, Anna Białkowska czy Operis.Artis.

W naszym konkursie mamy do wygrania zestaw dwóch pucharków Juicy. To projekt Lotty Odelius dla firmy Sagaform. Podobnie jak cała kolekcja Juicy, pucharki wyróżniają się intensywnymi kolorami i wzorami. Soczyste barwy nadają im letni i słoneczny charakter. Świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. Nasi Czytelnicy mogą również wygrać tacę Leaf z brzozowego drewna, wyprodukowaną przez firmę Isak. Taca jest wykonana w małej fabryce w Szwecji, a drewno pochodzi ze skandynawskiego lasu. Każda taca jest zapakowana w bawełnianą torbę, nadającą się do ponownego użytku.

Uwaga konkurs! Wygraj przedmioty Stereodesign.pl
Aby wziąć udział w czwartkowym konkursie i wygrać jedną z dwóch nagród, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Czy w ofercie sklepu Stereodesign.pl znajduje się również malarstwo? Nagrodzimy autorów poprawnych odpowiedzi, którzy wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko i dokładny adres) wyślą je na adres redakcja@designalive.pl w czwartek 12 maja pomiędzy godz. 12.00 a 13.00. Nagrody wygrają osoby, których zgłoszenia napłyną jako szóste, jedenaste i dwudzieste z rzędu (decyduje godzina spłynięcia mejla). Osoby chcące wziąć udział w konkursie muszą być zalogowane w portalu designalive.pl, a także na profilu designalive.pl na Facebooku (http://www.facebook.com/DesignAlive).

Sponsorem konkursu jest sklep Stereodesign.pl

Zapisz się do newslettera!

Powiązane artykuły:

Przyszłość wellness

Przyszłość wellness

Warszawa | 19 czerwca 2023

Zmysłowe wnętrze Sense Med Concept od Boris Kudlička with Partners